"target="_blank"

Forged Battalion Torrent İndir

 


Forged Battalion, Bağımsız bir firma olan Petroglyph Games tarafından geliştirilip, Team 17 tarafından yayınlanmış gerçek zamanlı strateji türünde bir video oyunudur. Seçtiğiniz özgün devleti, çarpışma modunda, çok oyunculu modda ve tek oyunculu kampanyada özelleştirin. Sadece bir komutan değilsiniz, bu oyunda aynı zamanda bir mühendis olarak oynayacaksınız. Bundan dolayı devletinizin ekonomik, askeri birlik, süper silah ve fabrikalarını dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz gerekecek. Keyfini çıkartın!

Forged Battalion’da siz yönetmek, özelleştirmek ve zor durumlar ile başa çıkabilmek için ani planlar oluşturmak üzerine görevlendirildiniz. Savaşta kazanılan kaynakları kullanarak, arketip, zırh, lokomotor, silah ve bu tür teknolojileri yapabilecek ve rejenerasyon gibi özel yetenekleri seçmek için metagame teknoloji ağacı aracılığıyla yeni seçenek kilitlerini açmalısınız. Daha fazla teknoloji kilidi açmakla beraber, tasarımlarınız daha gelişmiş bir hal alacak. Oyundaki en güçlü askeri güç, “superpowers” adlı teknolojidir ve bu teknoloji ile düşmanlarınızı haritadan rahatlıkla silebilirsiniz! Teknoloji ağacından oyun tarzınıza uygun olan geliştirmeleri yapın. Birliklerinizi daha güçlü kılın ve düşmanlarınıza karşı çetin bir mücadele verin. Gerçek zamanlı savaş, sizlere ani kararlar verdirmek üzerine kurulmuştur. Bundan dolayı dikkatli hareket edin fakat önünde sonunda ani kararlar vereceksiniz. Planlı hareket edin! Herkese iyi eğlenceler dileriz!

Tavsiye Oyun: 8-Bit Armies


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 (64 bit)
 İşlemciIntel i5 3570k @3.4GHz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GTX 650, AMD HD 7800
 Sabit Disk2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Ağustos 2018
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: v0.133
 Boyut: 1 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir