"target="_blank"

Formata

 


Formata, Nezon Production adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. Aksiyon ve strateji türlerinde yer alan bir video oyunudur. 7 Aralık 2017 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürülmüştür. Oyun Steam Greanlight (yeşil ışık) sisteminden oy alarak çıkış yapmıştır. Oyunu yaklaşık dört yüz kişi inceledi ve bu incelemelerin %69’u olumludur. Bu tarzdaki oyunları sevenlerin hoşuna gidebilecek bir oyun olabilir. Tadını çıkartın!

Formata Torrent indir

Formata, Yönet, savaş ve kazan! Kaynaklar kazanın ve bu kaynaklar ile kendinize bir ordu oluşturun. Bu orduyu savaşlarda yönetin ve düşmanlarınızı mağlup edin! Kendinize ait bir strateji oluşturun, zorlu koşullarda ordunuzu hayatta tutun ve düşmanınızın formasyonunu bozarak kalelerini yok edin! Savaşlar başladığında taktikler kullanmayı unutmayın. İyi konum alma ve düzgün formasyon savaşlardaki en önemli unsurdur. Eğer bunları düzgün uygularsanız, size muhteşem zaferler kazandıracaktır. Bazen kaybederken bu taktikler sayesinde savaşı lehinize çevirebilirsiniz. Düşmanlarınızı şaşkın bir şekilde yakalayın ve savaşa hazırlanmalarına fırsat vermeden onlara saldırın! Duco. Pugno. Vinco. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) 64-bit Windows 10
 İşlemciIntel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 Sabit Disk11 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2017
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 5.72 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir