"target="_blank"

Forza Horizon 3

 
Forza Horizon 3 Torrent İndir

Forza Horizon 3, Playground Games adlı şirket tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından yayınlanmıştır. Açık dünyada oynanan yarış oyunudur.  İlk olarak 27 Eylül 2016 tarihinde bilgisayar için çıkmıştır fakat DENUVO ile korunduğundan dolayı uzun bir süre kırılamamıştır. 13 Haziran 2018 tarihinde CODEX tarafından kırılmıştır ve aynı gün sitemize eklenmiştir. İyi eğlenceler dileriz, uzun bekleyişin sonu geldi! Torrent Oyun İndir sitemiz sizlere bu kaliteli oyunu en iyi şekilde sunmuştur. Sitemizi beğendiyseniz tekrardan bekleriz!

Forza Horizon 3 Torrent indir

Forza Horizon 3, Bu oyunda sizin sözünüz geçer! Dilediğiniz her bir parçayı özelleştirin, arkadaşlarınızı işe alın veya onları işten kovun! 350’den fazla arabayla hızın deneyimini yaşayın! Araçlarınız ile Avustralya’da yarışacaksınız ve Horizon‘un en büyük dünyasını yaşayacaksınız. Modern oynanış mekaniklerini deneyimleyin, fizik motorunu hissedin. Zeplinle dahi yarışın! Sekiz farklı radyodan birini açın ve istediğiniz müziği seçerek yarışın. Oyun uzun süredir kırılmayı bekliyordu, an itibarıyla kırıldı, arkadaşlarınıza haber verin ve aşağıdan hemen oyunu torrent biçiminde indirin! Keyifli oyunlar…

Tavsiye Oyun: Need for Speed Payback


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim SistemiWindows 10 Anniversary Edition 64 BİT
  İşlemciIntel Core i7-3820 ve daha üst işlemciler
  Bellek12 GB ve daha fazlası
  Ekran KartıNvidia GeForce GTX 970 veya 1060 / AMD R9 290X / RX 480
  Sabit Disk55 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2016
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 60.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir