"target="_blank"

Fragmented

 


Fragmented, Above and Beyond Technologies adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlanmıştır. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Açık dünyaya sahiptir. Aksiyon, bilim kurgu ve hayatta kalma türlerinde yer alan bir video oyunudur. Bu stüdyo daha önce The Repopulation adında bir oyun geliştirmişti. Unreal Engine motoru ile geliştirilmiştir. 15 Ağustos 2017 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Hayatta kalma oyunlarını sevenlerin hoşuna gidecektir. Bilim kurgu yönü de vardır. Tadını çıkartın!

Fragmented Torrent indir

Fragmented, ARK: Survival Evolved oyununu oynamış olan oyunculara çok tanıdık gelecektir. Ortam, animasyonlar gibi unsurlar ARK ile benzerlik göstermektedir. Vahşi yaşam doğasını kısıtlı bir şekilde sunmuştur. Oyundaki tek ipucu, oyuncunun karakterinin kapsül’den gelmiş olmasıdır. Bir uzaylı gezegeninde mahsur kaldınız ve buradaki yaratıklar size düşmanca yaklaşıyor; hayatta kalabilmek için çeşitli yaratıklar ile savaşmalısın. Avlan, topla, inşa et ve becerilerini geliştir. Kendinize, bu gezegenin size sunduğu materyaller ile bir üs inşa edin. Oyunda çeşitli teknolojik aletler vardır. Oyuncu hem uzaktan hem de yakından savaşabilir. Yaratıklarla savaşmaya odaklanacaksanız, bu yöndeki becerilerinizi geliştirin ya da barışçıl bir yol izleyerek inşa etmeye dayalı becerileri geliştirin. Herkese iyi eğlenceler dileriz…  


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows Vista 64 BIT
 İşlemciÇift çekirdek
 BellekBilgi yok
 Ekran Kartı1 GB VRAM: NVidia GTX 460/ AMD Radeon 5850 DX 10
 Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2017
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir