"target="_blank"

Gas Guzzlers Extreme Gold Pack Torrent İndir

 


Gas Guzzlers Extreme Gold Pack Torrent İndir

Gas Guzzlers Extreme, Gamepires tarafından geliştirilip, Iceberg Interactive tarafından yayınlanmıştır. Arcade, yarış, spor ve aksiyon oyunudur. Mücadeleci ve zor bir yapıya sahiptir. Hızlı ve öfkeli filminin bilgisayarda oyun olarak karşınıza çıkmış halidir. Bu delice savaş, yarış oyununda maceraya atılın ve rakiplerinizi alt edip birinciliğe oynayın. 8 Ekim 2013 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi ve sorunsuz oyunlar dileriz…

Sitemizdeki sürümü GOLD PACK’tir ve aşağıdaki paketleri kapsamaktadır: 

Not: Bu altın paket “Full metal Frenzy” ve “Full metal Zombie” ek paketlerini içermektedir.Oyunun v1.0.7 sürümüne kadar güncellenmiş halidir.
Not: Oyunu denedik bazen oyunu yükleme sırasında seçtiğiniz dil ile başlayamayabiliyor.Eğer seçtiğiniz dil ile başlamadıysa şu yolları izleyip sorunu çözebilirsiniz–> Belgeler>Gamepires>GasGuzzlersExtreme>GasGuzzlers.xml dosyasını silin.


Oyun’dan Görüntüler

 

 

 

Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:Vista (TM) / Windows 7 / Windows 8
İşlemci:Çift çekirdekli 2.0 GHz
Bellek:2 GB RAM
Ekran Kartı:SM 3.0 ile DirectX (R) 9 Uyumlu Ekran Kartı. 512 MB ​​RAM
Sabit Disk:12 GB Kullanılabilir alan
Oyun Fragmanı

 Çıkış Tarihi: 2 Mayıs 2016
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: Prophet
 Boyut: 6.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir