"target="_blank"

Gears of War 4

 


Gears of War 4, The Coalition tarafından geliştirilip, Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One platformlarında yayımlanmıştır. Üçüncü kişi bakış açısından oynanır. Aksiyon içerir. Gears of War oyun serisindeki dördüncü oyundur. Ve Epic Games şirketinin geliştirmediği serideki ilk oyundur. Oyun 11 Ekim 2016 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Serinin bir diğer oyunu olan Gearts of War 5 şu anda geliştirme aşamasındadır. Oyunun normal boyutu 111 GB’dır. Bu nedenle sizlere Repack sürümünü de sunduk. Eğer indirme hızınız yavaşsa, repack sürümünü tavsiye ederiz. Aynı zamanda oyunu oynayabilmek için en az 64 Bit işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Tadını çıkartın!

Gears of War 4 Torrent indir

Gears of War 4, Piyasaya sürüldüğünde eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar aldı. Oyun, savaşları, görüntüsünü ve parçaları nedeni ile övgüler alırken; kampanyası ve hikayesi nedeni ile eleştirildi. Oyun seride bulunan özellikleri taşımak ile birlikte yeni özellikler eklemiştir. Dropshot silahı adındaki bir silah seriye ilk defa eklenmiştir. Bu silah patlayıcı ateşler ve düşmanlara büyük hasarlar verir. Bunun yanında oyuncular yakın mesafedeki bir düşmana omuz atabilir, bu atak rakibin dengesini bozar. Bunun yanı sıra rakipler oyuncuyu siperden dışarı çekebilir. Oyun dört adet hava durumu sunuyor. Genel olarak sarsıcı bir hava durumu hakimdir ancak sığ değildir. Sert rüzgardan daha yumuşak rüzgara çeşitli hava durumları vardır. Herkese keyifli oyunlar dileriz… 

Tavsiye Oyun: Lost Planet 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 10 64 BIT
 İşlemciIntel i5 3470 | AMD FX-6300
 Bellek8 GB
 Ekran KartıIntel i5 3470 | AMD FX-6300 2 GB VRAM
 Sabit Disk120 gb kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 11 Ekim 2016
 Tür: TPS
 Platform: PC
 Sürüm: Codex – Repack
 Boyut: 111 – 58 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir