Generation Zero Torrent İndir

 


Generation Zero,  Avalanche Studios tarafından geliştirilip, yayınlandı. Açık bir dünyaya sahiptir. Aksiyon, fps, macera, gizlilik ve hayatta kalma türlerinde yer alan bir video oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden oynanır. Oyun, 2018 yılının Haziran ayında duyuruldu ve PlayStation 4, Bilgisayar ve Xbox One için 26 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyun, zenginlik içinde olan bir İsveç adasında geçmektedir. Bu ada, ikinci dünya savaşından sonra makineler tarafından işgal edilmiştir. Siz, bir grup olarak İsveç adasında bu makinelere karşı mücadele edeceksiniz. Tabii, bu mücadele çok zor olacak ve onlara karşı hayatta kalmanız gerekecek. Grubunuz ile koordineli hareket etmeli, tehlikeli robotlardan saklanmalısınız. Gizlice hareket edin, gerekli silah-malzemeleri toplayın ve savaşa başlayın. Oyun co-op tarzına odaklanmıştır ancak tek oyunculu modu da bulunmaktadır. Oyun orijinal olmadığından dolayı co-op oynayamazsınız ancak oyunun tek oyunculu modunu oynayabilirsiniz. Tadını çıkartın!

Generation Zero, Bu İsveç adası, kendisini korumak için bu zalim makineleri yapmıştı. Ancak bu makineler, daha sonra zalimleşti ve yönetimi ele aldı. Oyunun başında, ana karakter rastgele olan İskoçyalı bir lise öğrencisidir. Ve bu ana karakter, İsveç ülkesinin Östertörn adında takımadasına ulaşmak zorundadır. Oyunun ilk başı şöyledir: Ergen bir erkek öğrenci, evine döner ancak evin terk edilmiş olduğunu görür. Evde kendisine yazılmış bir mektup bulur ve bu mektupta, herkesin sığınıklara yerleştirildiği yazmaktadır. Oyuncu bundan sonra silah, cephane ve ileride lazım olacak aletleri bulmalı ve savaşa başlamalıdır. Herkese iyi eğlenceler dileriz… 

Tavsiye Oyun: Mist Survival


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel i5 dört çekirdek
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartınVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM
 Sabit Disk35 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 26 Mart 2019
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 21 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir