"target="_blank"

GOD OF WAR

 


GOD OF WAR Torrent İndir

GOD OF WAR, Üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon, macera oyunudur. Çokça aksiyon barındıran bu oyunda siz Kratos’u canlandıracak ve eşsiz diyarlarda savaş vereceksiniz. Kratos Olympus tanrılarına karşı olan intikamını yıllar öncesinde bırakmışken o şimdi İskandinav tanrılarının ve canavarların diyarında yaşayan bir adamdır. Kratos’un yaşadığı bu dünya son derece acımasızdır ve burada hayatta kalabilmek için son derece sert bir yapıda olmak gerekir. Her an ölüm tehlikesi ile karşılaşırken çeşitli canavarlara karşı savaş verirsiniz.

GOD OF WAR, Kratos hayatta kalmak için mücadele verirken şimdi yalnızca kendisi için değil, oğlu için de bu mücadeleyi verir. Oğluna hayatta kalmak ve savaşmak adına birçok şey öğretir. Viking öncesi İskandinav diyarlarında geçen bu oyunda siz tehlikeli ormanlar, dağlar ve mağaralarda dolaşacak, etrafı keşfedecek ve hikayede ilerleyeceksiniz. Tehlikeler ile karşılaşacaksınız… Oyunun dili Türkçe’dir, bu sayede hikayeyi çok rahat anlayabileceksiniz! İyi eğlenceler dileriz.


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Win 10 64 Bit
  İşlemci:Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)
  Sabit Disk:70 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Ocak 2022
 Tür: Macera
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: FLT
 Boyut: 38 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir