GTA 4 Torrent İndir

 
GTA 4 Torrent İndir

Grand Theft Auto IV (GTA IV veya GTA 4 olarak da bilinir) Grand Theft Auto serisinin on birinci oyunudur. Oyun, Rockstar North tarafından geliştirildi ve Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için Rockstar Games tarafından yayımlandı ve piyasaya sürüldü. Xbox 360 ve PS3 sürümleri, 29 Nisan 2008’de popülerlik yakalamk için dünya çapında piyasaya sürüldü. GTA 4, daha sonra Tüm Zamanların En Başarılı Eğlence Lansmanının Oyun Dünyası Rekorunu ve birçok ödül aldı. Oyunun bilgisayar sürümü 3 Aralık 2008’de yayınlandı. GTA IV ve Grand Theft Auto: Liberty City’den bölümler, 9 Şubat 2017’deki geriye dönük uyumlulukla Xbox One için piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yayan bir şekilde ya da bir araç ile gezilebilir. Tek oyuncu modu boyunca, oyuncular Niko Bellic olarak oynarlar. Oyuna, çevrimiçi olarak çok oyunculu bir mod dahil edilmiş ve tek bir oyuncu ayarının yeniden yaratılmasında 32’ye kadar oyuncunun hem kooperatif hem de rekabetçi bir oyun oynamasına izin verilmiştir.

Oyunun geliştirilmesi Grand Theft Auto: San Andreas’ın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra başladı ve dünya çapında birçok Rockstar stüdyosu arasında paylaşıldı. Önceki yazıların aksine, Grand Theft Auto 4, ekip hikayesine özgün bir yaklaşım sergilemeye çalışırken, güçlü bir sinema etkisine sahip değildi. Açık dünya için yaptıkları araştırmaların bir parçası olarak, geliştiriciler geliştirme boyunca New York’ta saha araştırması yaptı.

Oyuncular yakın dövüş saldırıları, ateşli silahlar ve patlayıcıları düşmanlarla savaşmak için kullanırlar ve oyunun dünyasında gezinmek için koşabilir, zıplayabilir, yüzebilir veya araç kullanabilirler. Oyun, araç kullanırken birinci kişi gözünden oynanabilmektedir. Savaşta, “auto aim” ve bir “cover-korunma” sistemi düşmanlara karşı size avantaj sağlar. Oyuncuların hasar alması durumunda, sağlıkları, yemek yiyerek, tıbbi kitleri kullanarak ya da sağlık görevlileri çağırmak gibi çoklu teknikler kullanarak tamamen yenilenebilir. Oyuncular oyun oynarken suç işliyorlarsa, oyunun kanun uygulayıcı kurumları head-up göstergesinde (HUD) “aranan” yıldızları ile oyuncuyu yakalamak için aksiyona geçerler. Sayaçta, görüntülenen yıldızlar mevcut istenen seviyeyi gösterir (örneğin, maksimum altı yıldız düzeyinde, yasa uygulayıcıların oyuncuları yakalama çabaları çok agresif hale gelir). Kolluk kuvvetleri, aranan bölgeden ayrılan oyuncuları arayacak. Bu suç sayacı belirli bir süre silinme moduna girer ve sonunda oyuncular memurların görüş alanından çıktığında tamamen yok olur. Sitemizden GTA 5 oyununu inceleyip, indirebilirsiniz.

Oyunun korunma sistemi oyuncuların siperler arasında hareket etmelerini, kör atış yapmalarını, serbestçe hedeflemelerini ve belirli bir düşmanı hedeflemelerini sağlayabilir. Bireysel vücut parçaları da hedeflenebilir. Yakın muharebe saldırıları, kaçmak, engellemek, rakibi silahsızlandırmak ve karşı saldırı gibi ek hareketleri içerir. Vücut zırhı, silah atışlarını ve patlayıcı hasarı emmek için kullanılabilir. Sağlık tamamen tükendiğinde, oyun durur ve oyuncular en yakın hastanede yeniden doğarlar.

Not: Oyunun sitemizdeki sürümü oyunun tüm içeriklerini kapsayan sürümüdür. Bundan dolayı sıradan GTA 4 boyutundan daha fazladır, ancak tüm her şeyi tek bir paket altında toplar. En iyi oyun deneyimi yaşamanız için sizlere bu şekilde sunduk. Keyifli oyunlar! 


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
  İşlemci:Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz
  Bellek:1.5GB XP / 1.5GB Vista
  Ekran Kartı:256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900
  Sabit Disk:16GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2010
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Prophet
 Boyut: 19.68 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir