"target="_blank"

GTA: San Andreas Torrent İndir

 


GTA: San Andreas Torrent İndir

GTA: San Andreas, Rockstar Games adlı ünlü oyun geliştiricisi şirketi tarafından üretilip, yayınlanmıştır. Vice City’nin ardından bir devrim yaptılar, San Andreas ile o zamanın oyun sektörüne damgasını vurdular. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, açık dünyada geçen bir aksiyon ve macera oyunudur. Tek oyunculudur ve hikayeye sahiptir fakat hikayeleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz, oyun tarafından size yapılan bir zorlama yok. İsterseniz Carl ile saatlerce bisiklet sürün, vücut geliştirin ya da pis işlere girişin! İstediğinizi yapın. Keyifli oyunlar diliyoruz…

GTA: San Andreas, Beş yıl önce Carl Johnson, kendini çete sıkıntısı, uyuşturucu ve yolsuzluklarla parçalayan bir şehir olan San Andreas, San Santos’daki yaşam baskısından kaçtı. Film yıldızı ve milyonerlerin, satıcılardan ve toplu tecavüzcülerden kaçınmak için ellerinden geleni yaptığı yer. Şimdi, 90’lı yılların başında. Carl artık eve gitmeli. Ve bu düzeni değiştirmeli, savaşmalı ve diğer çeteler ile mücadele etmeli. Mahalleye döndüğü sırada, birkaç yozlaşmış polis onu cinayetten kurtaracaktı. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrol altına almak için bütün San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa zorlanır.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Microsoft® Windows® 2000/XP
  İşlemci:1Ghz Pentium III / AMD Athlon
  Bellek:256MB VRAM
  Ekran Kartı:64MB VRAM
  Sabit Disk:3.6GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 6 Haziran 2005
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: Hoodlum
 Boyut: 3.94 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir