"target="_blank"

Half-Life 1 + Bot Torrent İndir

 

Half-Life 1 + Bot Torrent İndir

Half-Life 1, Oyun Dünya’sının efsanesi haline gelmiş Half-Life serisinin 1998 yılında çıkmış olan ilk oyunu! Oyun Valve tarafından geliştirilip 8 Kasım 1998 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Eski günleri yaşamak isteyen oyuncular, oyunu sitemizden indirip eski günlerin özlemini giderebilirler. Keyifli Oyunlar. Düşük bir boyuta sahiptir; bilim kurgu, aksiyon, fps türünde oyunları sevenlerin bakmasını tavsiye ederiz. Half Life 1 botlarla nasıl oynanır ve nasıl bot eklenir? Half Life 1’i botlar ile oynamak istiyorsanız, sitemiz bunu da sizlere sunmaktadır. Aşağıda, indirme bağlantılarının bulunduğu yerde BOT isimli yazıya tıklayın ve dosyayı indirin. Botlar ile oynamak için, sizlere hazırlamış olduğumuz kurulum videomuzu izleyin ve işlemleri rahatlıkla yapın. 

Half-Life (HλLF-LIFE olarak stilize edilmiştir) Valve Corporation tarafından geliştirilen ve 1998 yılında Microsoft Windows için Sierra Studios tarafından yayınlanan birinci kişi gözünden oynanan aksiyon, macera türünde bir video oyunudur. Valve’ın ilk ürünü ve aynı zamanda Half-Life serisinin ilkidir. Oyuncular, bir bilim adamı olan Gordon Freeman’ın deney yaptığı ve bu deneyin yanlış gittiği Black Mesa tesisinden kaçması rolünü üstlenirler. Oyunun genel mantığı, çeşitli silahlarla uzaylı ve insan düşmanlara karşı savaşmak ve bulmacaları çözmektir. O zamanların diğer pek çok oyunun aksine, oyuncu Freeman’ın kesintisiz kontrolünü neredeyse tamamen elindedir ve hikaye çoğunlukla Freeman’ın gözleriyle görülen senaryo dizeleri ile anlatılır.

Half-Life 1, Valve’ın kurucu ortağı Gabe Newell, ekibin “çekim galerisi” yerine sürükleyici bir dünya yaratmayı hedeflediğini söyledi. Half-Life, grafik, kesintisiz hikaye anlatımı ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunduğu için eleştirel beğeni topladı. Elliden fazla “Yılın Oyunu” ödülü kazandı ve birinci şahıs fps-savaş-aksiyon türünün en etkili oyunlarından biri ve aynı zamanda tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edildi. 2008 yılına kadar, oyun 9 milyonun üzerinde kopya satmıştır. Bulmacaları çözün, bir bilim adamı olarak hayatta kalın ve Black Mesa tesisinden canlı olarak çıkmayı başarın! Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim SistemiWindows XP
  İşlemci:500 mhz işlemci
  Bellek:96mb ram
  Ekran Kartı:96mb vram
  Sabit Disk:1 GB boş alan
Kurulum

 Çıkış Tarihi: 8 Kasım 1998
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Non-Steam
 Boyut: 246 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

NOT: Eğer oyunu botlar ile birlikte oynamak istiyorsanız BOT isimli yazıya tıklayıp ilgili dosyayı indiriniz.
Kurulum için yukarıdaki videoyu izleyin

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir