"target="_blank"

Hard West Torrent İndir

 

Hard West


Hard West Torrent İndir

Hard West, CreativeForge Games adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, Good Shepherd Entertainment tarafından dağıtılmıştır. Hard West, tepeden bakış açısıyla oynanan, kovboy temalı, sıra tabanlı strateji ve rol yapma oyunudur. Trajik bir olayın dönüşünden sonra, doğaüstü ve kaos bir insanı intikam yoluna sevk ettiğinde, onu haksızlığa uğratan herkesi vahşice avlamak zorundadır. 8 benzersiz hikaye tabanlı senaryoda mücadele etmek ve hayatta kalmak zorundasınız. 40 ayrı ayrı tasarlanmış sıra tabanlı savaşta elinizi deneyin … 18 Aralık 2015 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Hard West, Daha önce hayatınızda hiç görmediğiniz bir Vahşi batı evrenine hoşgeldiniz. Bu hoşgelişiniz, düşmanlarınız ve size ihanet edenler için hiçte hoş olmayacak; zamanında size ihanet ettiler ve siz şimdi onlardan intikamınızı almak zorundasınız! Sıra tabanlı stratejik savaşlarda deneyim kazanın, stratejiler geliştirin ve düşmanlarınızı yerle bir edin. Derin hikaye anlatımını yaşayın. 

Tavsiye Oyun: Northgard


Görüntüler
Fragman

 Çıkış Tarihi: 18 Kasım 2015
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 7 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir