"target="_blank"

Hellblade: Senua’s Sacrifice Torrent İndir

 

Hellblade: Senua’s Sacrifice, Hack and Slash türünün en başarılı oyunlarından birisi olan DmC: Devil May Cry oyununu geliştiren şirket tarafından bu oyunda geliştirilmiştir. Üçüncü şahıs gözünden oynanan, aksiyon, macera ve atmosferik bir hack and slash oyunudur. Keyifli oyunlar dileriz…

İngiliz video oyun geliştirme stüdyosu Ninja Theory tarafından geliştirilen ve yayınlanan, üçüncü şahıs bakış açısından oynanan “karanlık” bir fantezi aksiyon-macera video oyunudur. Geliştiriciler bu oyunu “Bağımsız bir AAA oyunu” olarak nitelendirdiler ve yazar / yönetmen Tameem Antoniades liderliğindeki yaklaşık yirmi geliştiriciden oluşan ekip bu oyunu yarattı. Ağustos 2017’de Microsoft Windows ve PlayStation 4 için dünya çapında, Nisan 2018’deki Xbox One sürümü ile piyasaya sürüldü. Oyun, 2018’deki bir güncellemeye eklenen sanal gerçeklik için destek sunuyor (VR). Nisan 2019’da Nintendo Switch için çıkış yaptı. 

Ölü Viking’lerin cehennemindesiniz. Sayısız düşmana karşı mücadele etmeye, ve zorlayıcı bulmacaları çözmeye hazırlanın. Yenilikçi oyun stili ile üst düzey seslendirmeleri ile güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Ölülerin diyarının atmosferine kendinizi bırakın ve atmosferi hissederek eşsiz bir deneyim yaşayın.

İskandinav mitolojisinden ve Kelt kültüründen esinlenen Hellblade, ölen sevgilisinin ruhunu tanrıça Hela’dan kurtarmak için, diğer dünya dışı varlıkları yenerek ve zorluklarıyla yüzleşerek Helheim’a giden bir Pict savaşçısı Senua’yı anlatır. Buna paralel olarak, oyun, karakterin psikoz ile mücadelesi için bir metafor görevi görür, çünkü durumdan muzdarip ancak bir lanet olduğuna inanan Senua, “Karanlık” olarak bilinen, kafasında ses olarak bilinen bir varlık tarafından perili “Furies” ve geçmişinden hatıralar. Psikozu doğru şekilde temsil etmek için, geliştiriciler nörologlar, zihinsel sağlık uzmanları ve durumdan muzdarip insanlarla yakın bir şekilde çalıştı.

Oyun hack and slash, bulmaca çözme ve psikolojik korku da dahil olmak üzere çeşitli türleri birleştiriyor. Seslendirme oyunun ayrılmaz bir parçasıdır, kesilmiş sahnelerde Melina Juergens’in hareket yakalamasını ve diğer oyuncuların canlı aksiyon gösterimlerini birleştirmektedir. Hellblade ticari bir başarıydı ve eleştirmenler tarafından çok beğenildi, bir sanat eseri olarak övüldü ve psikozun etrafında dönme konusundaki olağan dışı seçim tercihini, duruma yaklaşımının niteliğini ve benzersizliğini, hikayesini ve ana karakterini alkışladı. Juergens’in performansıyla birlikte genel sunumunun, oyun ve diğer unsurlar bir eleştiri almasına rağmen, bağımsız oyunların genelde sağladıklarından daha üstün olduğu düşünülüyordu. Oyun Haziran 2018’e kadar tüm platformlarda bir milyonun üzerinde kopya sattı. Herkese iyi eğlenceler!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7, 8, 10
  İşlemci:Intel i5 3570K / AMD FX-8350
  Bellek:8 GB RAM
  Ekran Kartı:GTX 770 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
  Sabit Disk:30 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2017
 Tür: Hack and Slash
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir