HELLDIVERS Torrent İndir

 

helldivers


HELLDIVERS Torrent İndir

HELLDIVERS, Arrowhead Game Studios  tarafından geliştirilip, PlayStation Mobile, Inc. şirketi tarafından dağıtılmıştır. HELLDIVERS, zorlayıcı bir işbirliği oyunudur, tepeden bakış açısı ile oynanır, aynı zamanda aksiyon ve bilim kurgu türüne sahiptir. Magicka adlı oyunu geliştiren ekip tarafından geliştirilmiştir. 7 Aralık 2015 tarihinde çıkışını yapmıştır. 

HELLDIVERS adı ile anılan elit bir birliğin üyesi olarak oyuncular mutlaka takım arkadaşları ile işbirliği yapmalı ve SUPER EARTH olarak adlandırılan gezegeni düşmanlardan korumalı. İnsanoğlunun geleceği için savaşın ve karşınıza çıkan tüm engelleri, düşmanlarını yok edin! Bu oyun 100 saatten fazla oynanış süresine sahip. Geniş bir evrenin içinde yaratıcı haritalar ve seviyelerle geçiyor. Takım arkadaşı ateşi açık, bundan dolayı takım arkadaşlarınıza ateş etmekten sakının! İyi eğlenceler dileriz…  

Tavsiye Oyun: Age of Wonders 3


Oyun içi Görüntüler
 
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista / Windows 7 ve diğer Windows sürümleri
  İşlemci:2.4GHz Dual Core ve daha iyileri
  Bellek:4 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:512 MB NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 2600 XT
  Sabit Disk:7 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

  Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2015
  Tür: Aksiyon
  Platform: PC
  Sürüm: Codex
  Boyut: 4.93 GB
  İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir