"target="_blank"

Hello Neighbor Torrent İndir

 


Hello Neighbor Torrent İndir

Hello Neighbor, Bağımsız bir şirket olan Dynamic Pixels tarafından geliştirilmiş, gizliliğe dayalı korku ve macera oyunudur; birinci şahıs gözünden oynanmaktadır. Bir süre test aşamasında kaldıktan sonra, tam sürümü 8 Aralık 2017 tarihinde çıkmıştır. Oyun ilk olarak Microsoft platformlarında piyasaya sürüldüğü zaman, eleştirmenler oyuna karışık incelemeler de bulundu. Bazıları oyunun özelliklerini, kontrol planını ve teknik performansını eleştirirken bazıları hikaye ve sanat tarzını övdü. Genel olarak, oyun eleştirmenlerden olumsuz ya da karışık yorumlar aldı. Metacritic “genel olarak olumsuz eleştiriler” verdi ve Xbox One, Nintendo Switch ve PC için sırasıyla 100 üzerinden 42, 100 üzerinden 39 ve 100 üzerinden 38 puan aldı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Hello Neighbor, Komşunuzun evine gizlice sızın, bodrumunda sakladığı sırları ortaya çıkarın! Her hareketinize karşı yeni bir strateji geliştirilen, gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden içeriye sızmayı seviyorsanız, ayı kapanlarına karşı tetikte olun. Fark edildiniz ve kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O sizi bulacaktır! Bu oyunda, oyuncu kendilerini paranoyak bir şekilde davranan ve bodrum katında bir sır saklıyor gibi görünen gizemli bir komşunun sokağında yeni bir eve taşınırken bulur.

Oyuncunun görevi, komşusunun evine girip bodrum katının kilidini açabilmek için gerekli eşyaları bulmak ve yolda karşılaşacakları bulmacaları çözmektir. Oyuncu, komşunun evini araştırırken komşu tarafından fark edilmemelidir. Eğer fark edilir ise komşu tarafından kovalanır ve oyuncu saklanacak veya kaçacak kadar hızlı değilse paranoyak komşuya yakalanır. Oyuncu, daha kolay bir kaçış için komşuya nesneler atarak da komşuyu sersemletebilir ve bu sayede az da olsa zaman kazanır. Eğer oyuncu yakalanırsa (veya ciddi bir sakatlanma olursa), kendi evlerine geri gönderilir ve eve tekrardan girmeleri gerekir. Tekrardan başladığında, oyuncu daha dikkatli olmalıdır, çünkü komşu son tuzak kurma girişiminin hareketlerini algılayacaktır.

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Envanter alanında dört adede kadar öğe saklanabilirken, aynı tür öğeler bir yuvada birlikte duramazlar, ek olarak slot harcarlar. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows 7
  İşlemci:i5
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:GTX 770
  Sabit Disk:5 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 8 Aralık 2017
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 2.66 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir