"target="_blank"

Hitman 2 Torrent İndir

 


Hitman 2, IO Interactive tarafından geliştirilip, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülmüştür. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanır ve oyunun ana odağı gizlilik üzerinedir. Bir ajanı yöneteceksiniz. Aksiyonu da içeren bir video oyunudur. Köklü bir oyun serisidir ve sinemaya da uyarlanmıştır. Hitman oyun serisindeki yedinci oyundur ve 2016 yılında çıkış yapmış Hitman oyununun devamıdır. Oyun 13 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun eleştirmenlerce genel olarak iyi bulundu ve Hitman 1’in bir geliştirilmiş sürümü olarak görüldü. Tadını çıkartın!

Hitman 2’nin oynanışı 2016 yılında çıkış yapmış Hitman‘e benzemektedir. Oyuncular Agent (Ajan) 47 adındaki bir suikastçı ile International Contract Agency (ICA) için görevler yapacaklar. Dünyanın birçok bölgesine gideceksiniz ve bu bölgelerdeki kişileri gizlice avlayacaksınız. Bu görevler size ICA tarafından veriliyor. Siz de bunları yerine getireceksiniz. İster gizlilik ile ilerleyin, isterseniz direkt olarak aksiyona girişerek herkese saldırın. İkinci yol elbette daha zorludur ancak aksiyonu seven oyuncuların tercihidir. Gizlilik kısmı oyunculara farklı bir deneyim sunacaktır, bir bakıma bu yolda epey zordur. Öldürdüğünüz kişileri saklayın. Kamufle olmak için onların üniformalarını girin ve ortamda rahatça hareket edin. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Sniper Ghost Warrior 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 Sabit Disk60 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2018
 Tür: Gizlilik 
 Platform: PC
 Sürüm: CPY – REPACK
 Boyut: 103 – 21 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“repack sürümünün boyutu 21 gb. içinde çıkmış ek paketler vardır.
cpy’den daha güncel bir sürümdür ancak oyunun bazı kesimleri oyundan çıkartılmıştır.
önemli bölümler değildir. eğer internet hızınız yavaşsa, repack sizin için uygun bir seçim olabilir!”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir