"target="_blank"

Hitman: Absolution Torrent İndir

 


Hitman: Absolution Torrent İndir

Hitman: Absolution, IO interactive tarafından geliştirilip, Square Enix tarafından dağıtımı yapılmıştır. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, aksiyon ve gizlilik oyunudur. HITMAN serisine, 2012 yılında çıkması ile yeni bir soluk getirmiştir. Gizli bir biçimde ya da direkt olarak aksiyona girerek size verilen görevleri yerine getirin. Gizli yol, kişinin çevreye uyum sağlayarak sessizce ve dikkatlice ilerlemesidir. Aksiyon yolu ise direkt olarak düşmanlara karşı saldırı yapmaktır; bu yol, açık bir şekilde daha tehlikeli ve zorludur. Yolunuzu seçin ve oyuna başlayın! Keyifli oyunlar dileriz…

Hitman: Absolution, IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir gizlilik video oyunudur. Hitman serisindeki beşinci oyun ve IO Interactive’in tescilli Glacier 2 oyun motoru tarafından geliştirildi. Geliştiriciler oyunu yayınlamadan önce, serinin ana çekirdek yönlerini korurken, Absolution’ın daha kolay ve daha erişilebilir olacağını belirtti.

Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 20 Kasım 2012’de (yılın 47. haftasıdır ve Ajan 47’ye referans yapmaktadır) yayınlandı. 15 Mayıs 2014 tarihinde Hitman: Absolution – Elite Edition, Feral Interactive tarafından OS X için piyasaya sürüldü; Hitman: Sniper Challenge, bir belgesel ve 72 sayfalık bir sanat kitabı da dahil olmak üzere daha önce yayınlanmış tüm indirilebilir içerikleri içeriyordu. 

Hitman: Absolution, Ajans tarafından ihanet edilen ve polis tarafından avlanan Ajan 47, bozulmuş ve bükülmüş bir dünyada kendisini kurtarma çabası içinde buluyor. Yeni gelen özellikleri keşfedip, gizli ve başarılı bir şekilde görevleri yerine getirin. Eski bir oyun olmasına karşın, HITMAN severlerin sevebileceği, Hitman: Blood Money‘i de sitemizden inceleyip, indirebilirsiniz.

Hitman: Absolution, oyuncunun Ajan (Agent) 47 adında bir hitman rolünü üstlendiği gizli bir video oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan oyun, bir dizi seviyede belirlenmiş hedefleri öldürme etrafında toplanır. Amaçlar, seviyenin sonuna ulaşmaktan, belirli kişileri öldürmeye kadar değişebilir. Oyuncular, her bir seviyenin nasıl tamamlanacağını seçerek, bir hedefe veya yere ulaşmak için çeşitli yolları kullanır.

Oyuncular, çeşitli olan yollardan birisi olan harekete yönelik yaklaşımı tercih ederse, düşmanlara karşı tabanca, şişe, tuğla, saldırı tüfeği, av tüfeği, fiber tel veya çelik boru kullanabilir ya da kılık değiştirerek, çevreye uyum sağlayan ve sadece önemli hedeflere saldırı yapabilir. Ajan 47 ayrıca, oyuncunun düşmanları daha kolay izlemesini sağlayan “İçgüdü” yeteneğine de sahiptir. Bireyleri öldürmenin veya dikkatini dağıtmanın çevresel yolları da var; Oyuncular kahvenin sivrilmesi için zehir kullanabilir, disko topu düşmesi ve kırılması için eyleme geçebilir, benzin istasyonunda büyük bir patlamaya neden olabilir, iskele düşmesine neden olacak şekilde hareket edebilir, yangın çıkarabilir veya havai fişekleri patlatabilir. Oyuncuların hikaye boyunca ilerleyebilmesi için verilen görevleri tamamlaması gerekmektedir. Oyuncu, hikaye boyunca bir konak, kütüphane, striptiz kulübü, silah dükkanı, güreş alanı, adliye ve otel dahil olmak üzere çeşitli yerlere yolculuğa çıkar. Herkese iyi eğlenceler dileriz!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows Vista, 7
  İşlemci:Intel, AMD çift çekirdek
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NV8600 512 Mb RAM, / AMD
  Sabit Disk:24GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 20 Kasım 2012
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 14.18 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir