"target="_blank"

Homefront Torrent İndir

 


Homefront Torrent İndir

Homefront, Birinci şahıs perspektifinden oynanan, hikayeye dayalı, aksiyon ve fps oyunudur. Homefront Kaos Studios ve Digital Extremes tarafından geliştirilip, 14 Mart 2011 tarihinde satışa çıkarılmıştır. Eski bir askeri canlandırıp, çetin bir savaş vereceğiniz 2011 yılında çıkmış savaş-aksiyon oyunudur. Keyifli oyunlar dileriz.

Homefront, Kaos Studios tarafından geliştirilen ve THQ tarafından yayınlanan birinci şahıs gözünden oynana bir aksiyon-savaş video oyunudur. Oyun, yakın gelecekte Amerika Birleşik Devletleri’nin batısında geçen bir askeri işgale karşı Kim Jong-un altında birleşmiş bir Kore ordusunun direniş öyküsünü anlatıyor. 2011 yılında Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. THQ’nun iflasından sonra, oyunun hakları Crytek’e satıldı, ardından Koch Media’ya şirketlerini yeniden yapılandırdıktan sonra hakları satıldı. Koch Media’nın bir yan kuruluşu olan Deep Silver, bu oyun serisini Homefront: The Revolution ile yeniden canlandırdı.

Homefront, Yıl 2027’dir. 15 Yıllık ekonomik çöküşün ardından azalan doğal kaynaklar konusunda yaygın bir küresel çatışma ortaya çıkıyor.Bir zamanların gururlu ABD’si çöküyor, altyapısı ve askeri alanlarda büyük kayıplar yaşıyor. Çetin bir ÇKP greviyle sakat kalan ABD, vahşi, nükleer silahlı Büyük Kore Cumhuriyeti’nin giderek genişleyen işgaline direnmek için güçsüzdür.

Tek oyunculu kampanya, Call of Duty ve Medal of Honor gibi diğer fps video oyunlarında bulunan birçok öğeye sahiptir. Oyunun bitirilmesi, oyuncunun deneyimine bağlı olarak 4 ila 10 saat arasında sürebilir.

2027’de, Kore-Amerikan Savaşı’nın başlaması ve işgalin başlangıcından iki yıl sonra, eski bir ABD Deniz Piyade Birliğinin savaş helikopteri pilotu olan Robert Jacobs, Montrose, Colorado’daki dairesinde uyandı ve Alaska’ya yeniden bir askeri eğitim için yollandı. Jacobs, Kore birliklerinin kasabanın kontrolünü ele geçirdiğini, potansiyel olarak değerli sakinleri gözaltına aldığını ve direnç gösterdiğini görüyor.

Bununla birlikte, Jacobs’u taşıyan otobüs, Amerikan direniş savaşçıları Connor (Tom Pelphrey) (Kuzey Carolina’nın eski bir denizcisi) ve onun tarafından kurulan bir direniş sığınağı olan Oasis’e götüren Rianna (Hannah Cabell) (Colorado’dan bir avcılık uzmanı) tarafından pusuya düşürüldü. Yerel devlet devriyesi Boone Karlson (Jim T. Coleman). Boone, Connor ve Rianna, Jacobs’un pilot eğitimi olduğunun farkındadırlar ve dağınık ABD askeri kuvvetleri için yakıtın tekrardan kazanılması için onu işe alıyorlar. Boone, işlemi Jacobs, Connor, Rianna ve Hopper (Joel de la Fuente) (Oakland, California’dan bir Kore-Amerikan teknik uzmanı) ile birlikte başlattı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
  İşlemci:Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 2.8GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:256MB bellekli NVIDIA GeForce 7900GS / ATI Radeon 1900XT
  Sabit Disk:10GB boş Sabit Disk Alanı
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Mart 2011
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 7.49 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir