"target="_blank"

Hunting Simulator

 


Hunting Simulator (Türkçesi: Avlanma Simülatörü) Neopica tarafından geliştirilip, Bigben Interactive şirketi tarafından yayımlanmıştır. Açık bir dünyada geçen avcı simülasyonu oyunudur. 9 Haziran 2017 tarihinde Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında piyasaya sürülmüştür. Oyunda on ikiden fazla büyük mekan bulunmaktadır. Bu mekanlar oyuncu tarafından keşfedilebilir. Buradaki hayvanları dikkatli bir şekilde avlamalısınız. Aksi taktirde avlar kaçacaktır. Bir avcının rolünü üstlenin ve hayvanları avlamaya başlayın! Avcı simülasyonu türündeki oyunları seviyorsanız, bu oyunu tavsiye edebiliriz. 64 Bit işletim sistemine sahip olmanız zorunludur. Aksi taktirde oyun çalışmayacaktır. Tadını çıkartın!

Hunting Simulator Torrent indir

Hunting Simulator, Otuz yediden fazla hayvan türü bulunmaktadır. Her birinin bıraktığı izler, görünüşleri ve sesleri farklıdır. Çeşitli hayvanların izini sürerek onların nerelerde yaşadığını gözlemleyin ve avlamaya başlayın. Sağlıklı bir av için kaliteli teçhizatlara ihtiyacınız vardır. Avlayacağınız hayvan tipine göre teçhizat kuşanın. Oyun modern çağda geçiyor ve zamanımızın teknolojilerini barındırıyor. Örnek vermek gerekirse, Dronlar aracılığıyla etrafı gözlemeyebileceksiniz. Bu sayede daha basit avlanacaksınız. Karşınıza bazen aslan, bazen ise ayı çıkacak. Ne olursa olsun, sizin tek amacınız avlamak! Ek olarak daha hızlı indirebilin diye Repack sürümünü de sunduk. İsterseniz CPY, isterseniz düşük boyut sunan repack üzerinden indirme yapın. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64-bit
 İşlemciIntel Core i3-2100, 3.10 GHz | AMD Phenom II X4 940, 3.0 GHz
 Bellek2 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 460 | Radeon HD 6870, 1 GB VRAM
 Sabit Disk12 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 9 Haziran 2017
 Tür: Simülasyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Cpy – Repack
 Boyut: 11.8 – 4.15 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir