Imperator Rome Torrent İndir

 

Imperator Rome Torrent


Imperator Rome, Paradox Development Studio’un en yeni büyük strateji oyunu. Kargaşalı bir dönemde geçiyor. “Alexander the Great”‘ın varislerinin Doğa Roma’yı kurmasını ele alıyor. Tepeden bakış açısından harita üzerinden oynanan, gerçek zamanlı bir video oyunudur. Strateji türündedir ve geliştiren şirket, bu kategoride daha önce birçok başyapıt oyuna imza atmıştır. Bunlara örnek olarak: Europa Universalis 4, Hearts of Iron 4, Stellaris ve Crusader Kings 2. Başarılı bir şirkettir ve genellikle ek paket politikası yüzünden eleştiri alır. 25 Nisan 2019 tarihinde bilgisayar ve diğer platformlar için piyasaya sürüldü. Ticaret, diplomasi, savaş ve daha birçok şey oyunun içerisinde oyuncuya sunulacak. Oyuncu, bu tür alanlarda ülkesini düzene sokmalı ve düşman topraklarını işgal etmeye hazırlanmalıdır. Keyfini çıkarın! Imperator Rome Türkçe Yama indir için takipte olacak, çıktığında ise bu içerik altında Türkçe Yamayı paylaşacağız. Şu anlık Türkçe Yama bulunmamaktadır. Full bir şekilde Torrent ile indirebilirsiniz. Şu anlık her ne kadar eksiği olsa da, gelecek güncellemeler ve ek paketler ile daha iyi bir oyun olacaktır. Ek paketler (DLC) bu içerik altına eklenmektedir. fulltorrentoyunindir.net olarak sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için uğraşıyoruz.

Imperator Rome, İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi düzinelercesi bir kıtanın (Avrupa) kaderini şekillendirdi. Kudretli krallar, zeki generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdu. Bu deniz etrafında, yakın örme Milletler şiddetli savaşta birbirlerine karşı cesaretini ve erdem test edecek. Şu anki Batı uygarlığının, politikası ve kültürü o zamanlarda atıldı. Ama hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Roma’daki tarihin gidişatını değiştirebilir misin? Ordularını çoğalt. Donanma oluştur. Düşmanlarının topraklarını ele geçir ve ülkenin istikrarını düzene sok. Herkese iyi eğlenceler diler ve sitemize bir daha bekleriz!

Imperator Rome‘un başlıca özelliklerini şöyle sırayabiliriz: Zamanla değişen çeşitli beceri ve özelliklere sahip karakterlerin yaşayan bir dünyası. Bu kişiler ulusunuzu yönetecek, illerinizi yönetecek ve ordularınıza ve filolarınıza komuta edecekler. Ayrıca yeni, daha insan benzeri karakter sanatımızı da tanıtıyoruz. Çeşitli Popülasyonlar: Vatandaşlar, özgür erkekler, kabileler ve köleler-her nüfus kendi kültürü ve diniyle oyunda yer almaktadır. Sizin ordularınızı, ticaretinizi ve sizin koloninizi bu kişiler oluşturacak, onların mutluluklarına göz kulak ol – başarı, onların memnuniyetine bağlıdır. Eğer Paradox şirketinin daha önceden geliştirdiği Strateji oyunlarını beğendiyseniz, bu oyunda muhtemelen hoşunuza gidecektir. Site olarak sizlere tavsiye ediyoruz. Oyunun her yeni ek paketi çıktığında, oyuna ait indirme bağlantılarımız güncellenecektir. Böylelikle en güncel sürümü oyunculara, yani sizlere ulaştıracağız. Ayrıca bir not olarak şunu söyleyelim: Oyunu oynayabilmek için EN AZ WINDOWS 7 64 BIT işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. 32 Bit işletim sistemine sahipseniz, oyun maalesef sizde çalışmayacaktır. Dikkat ediniz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi ya da tavsiyelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz…

Tavsiye Oyun: Total War: Attila / Crusader Kings 3


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel® iCore™ i3-550 veya AMD® Phenom II X6 1055T
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNvidia® GeForce™ GTX 460 veya AMD® Radeon™ HD 6970
 Sabit Disk5 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 25 Nisan 2019
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Deluxe Edition / Codex
 Boyut: 2.21 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Imperator Rome Deluxe Edition sürümünü sunduk. Deluxe Edition harici 4 adet ek paket içerir.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir