"target="_blank"

INSIDE Torrent İndir

 


INSIDE Torrent İndir

İnside (INSIDE olarak stilize edilmiştir) Bağımsız bir şirket olan Playdead tarafından 2016 yılında Playstation 4, Xbox One ve Bilgisayar için üretilen bir bulmaca, platform oyunudur. Oyuncu, distopik dünyada bir erkek çocuğunu kontrol edecek ve bulmacaları çözmeye çalışacak. Ölmekten kaçınmanız gerekiyor! 2.5D grafiklere sahiptir. Daha önce Limbo oyununu oynayanlara tanıdık gelecektir, yapımcı firma aynı.  Playdead firmasını LIMBO‘dan biliyoruz ve bu oyunda tıpkı LIMBO atmosferini bizlere yansıtıyor. INSIDE, tepeden bakış açısından oynadığınız ve aynı zamanda yalnız ve terk edilmiş bir çocuğu canlandırdığınız, macera, bilim kurgu ve platform türünde bir video oyunudur. 7 Temmuz 2017 tarihinde bilgisayar için geliştirme aşaması bitirilmiş olup çıkışını bu platform için gerçekleştirmiştir. Unity oyun motoru ile geliştirilmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

INSIDE, Playdead, Limbo’nun özel oyun motorunu kullanarak Limbo’nun yayınlanmasından kısa bir süre sonra Inside üzerinde çalışmaya başladı. Ekip, geliştirmeyi basitleştirmek ve daha sonra açık kaynak olarak yayımlanan kendi oluşturma rutinlerini kullanabilmek için geliştirme aşamasına başladıktan kısa bir süre sonra Unity’ye geçti. Oyun kısmen Danimarka Film Enstitüsü’nden bir bağışla finanse edildi. Bulmacaya dayalı bir platform oyunudur. Oyunun ana karakteri olan isimsiz erkek çocuk, gerçeküstü bir bölgeyi keşfediyor. Oyun genel olarak karanlık bir atmosfere sahiptir, çoğu zaman etraf sessizdir ve bu sessizlik ve ambiyans, oyunun özgün müzikleri ile oyuncuya sunulur. Oyuncu, yürüyen, yüzen, koşan ve objeleri itebilen bir çocuğu kontrol ediyor. Bu erkek oğlan bazı bulmacaları çözebilmek için cesetleri kontrol edebilme yeteneği kazanacak. Bu mekanik, popüler bir web site olan IGN’in Marty Sliva adlı çalışanı tarafından The Swapper oyunundaki mekaniğe benzetildi. Bu oyundaki herhangi bir mekanda, oyuncu aniden bilmediği ve parlayan küreler içeren bölgeleri keşfedebilir. Keyifli oyunlar! 


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 (64 Bit!)
  İşlemci:Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570
  Sabit Disk:3 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 7 Temmuz 2016
 Tür: Platform
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 1.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir