INSOMNIA: The Ark Torrent İndir

 


INSOMNIA: The Ark, “dieselpunk” atmosferine sahip bilim kurgu, rol yapma ve aksiyon türünde bir video oyunudur. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Mono Studio adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, HeroCraft tarafından yayınlanmıştır. Kıyamet sonrası bir dünyada geçmektedir. Steam platformundan oyunu yaklaşık altı yüz (600) kişi incelemiştir ve bu incelemelerin %60’ı olumludur. Metacritic web sitesinin verilerine göre 100 üzerinden 54 gibi bir puan alarak alt-orta beğenisinde bir oyun olmuştur. Tadını çıkartın!

INSOMNIA: The Ark, Terk edilmiş bir uzay metropolünde yavaş yavaş yok olmaya başlayan insanların öyküsünü anlatır. Bu insanları, bu uzay şehrinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Karakterini geliştir, sevgi ve el ile özenle geliştirilmiş mekanları keşfet, garip yapay zeka botları ve devletler ile etkileşime geç ve hayatta kalmanın zor olduğu bu dünyada hayatta kalmaya çalış. Birçok zorluk ve sekiz yıllık geliştirme aşamasından sonra 28 Eylül 2018 yılında piyasaya sürüldü. Taktiksel bir aksiyon oyunudur da diyebiliriz. Dört yüz yıldır ana gezegeninden uzak yaşamış, ya da bu gezegenden kaçmış olan Nomans halkının torunları, Urb sektörü adında bir yerde yaşıyorlar. Her oyuncu, bu ortamda oyuna başlayacaktır. Object 6 adlı devasa uzay üssüne hoş geldin. Bu uzay üssü, dört yüz yıldır (400) insanlık için yeni bir gezegen arayışındadır. Karakteriniz dondurulmuş uykudan uyanıyor. Nadir bir psikolojik hastalığa kapılan karakteriniz ile, tüm insanlığın kaderini belirleyeceksiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Prey


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7, Windows 8.1, Windows 10 64 BIT
 İşlemci4 Çekirdek 2.5 GHz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıGeforce 760, AMD Radeon R7 360
 Sabit Disk12 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Eylül 2018
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 10.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir