"target="_blank"

Insurgency Torrent İndir

 


Insurgency, Bağımsız bir firma olan New World Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan; çok oyunculu moda odaklanmış bir taktik-savaş oyunudur. Birinci şahıs perspektifinden oynanmaktadır. Oyun, savaş konseptinin gerçekçilik kısmına önemli bir vurgu yaparak bu alanda yetkin oyunlardan birisi olmuştur. Valve’nin “Source” motoru ile yaratılmış bir oyun olan Insurgency: Modern Infantry Combat’ın bağımsız devam oyunudur. Oyun 22 Ocak 2014 tarihinde Microsoft Windows, OS X ve Linux platformları için Piyasaya Sürüldü. Oyun, Counter-Strike: Global Offensive ile karşılaştırıldığında eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Oyuncular tarafından gerçekçilik, zorluk, mod desteği, ses Tasarımı, animasyonlar, seviyeler için övgüler aldı buna karşın oyunun optimizasyonu bu övgüleri eşitlemiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz. Gerçekçi bir savaş atmosferi yansıtmaktadır. 

Insurgency, Half Life 2 adlı oyunun bir modu olan Insurgency: Modern Infantry Combat’tan esinlenerek yaratıcı ekip tarafından bağımsız bir oyun olarak geliştirilmeye başlandı. Temmuz 2012’de, 180.000 dolarlık bir hedefle Insurgency için bir bağış kampanyası “kickstarter” başlatıldı. Kickstarter kampanyasından hedeflenen paranın %37’si toplanarak bu kampanya da başarısız olundu. Geliştirme aşamasındaki para engelleri ve türevleri nedeni ile oyunun gelişmi uzadı ve en sonunda Mart 2013 tarihinde Steam adlı platformda erken erişim olarak piyasaya sürüldü. Erken erişim aşaması on ay sürmüştür ve oyuncular geri dönüşleri sayesinde oyun daha iyi bir hal almıştır. Oyun, 22 Ocak 2014’te resmen ve tam olarak piyasaya sürüldü. Bu serinin devam oyunu olan Insurgency: Sandstorm 18 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Sizlere sitemizden sunduğumuz bu sürüm, yalnızca tek oyunculu mod içindir. Çok oyunculu modda maalesef oynayamazsınız. Ancak eğer oynamak istiyorsanız, bu oyun sık sık Steam adlı platformda indirime girmektedir. Oldukça ucuz fiyatlara (3-5 TL) oyunu satın alabilirsiniz. Biz sizlere burada sadece tek oyunculu modu sunabiliyoruz. Tadını çıkartın! 

Tavsiye Oyun: Call of Duty: Ghosts


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7
 İşlemciIntel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750
 Bellek4 GB RAM
 Ekran Kartı512 MB Directx 9 uyumlu
 Sabit Disk10 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 22 Ocak 2014
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Repack
 Boyut: 3.40 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir