İnternetten Nasıl Hızlı Film İndirilir ?

 

Hepimiz boş zamanlarımızı çeşitli aktivitelerle değerlendiriyoruz.Kimimiz film izlemeyi sever.Başka biriside enstruman çalmaktan hoşlanır.Bu yazıda internetten film indirmek isteyenler için hazırlanmıştır.

Hangi Filmi İndirmeliyiz ?

Şuana kadar binlerce film çekilmiştir.Fakat bize keyifli dakikalar yaşatacak filmler indirmeliyiz.Bunun için internet movie database platformundan yararlanabiliriz.Çünkü kimse keyif alamayacağı bir filmi indirmek istemez.Bundan dolayı imdbden faydalanabiliriz.Bunun için https://www.imdb.com/chart/top/ adresine gidip top olan filmleri inceleyebilirsiniz.Buradan seçtiğiniz filmi internet üzerinden bir çok siteden indirebilirsiniz.Fakat ücretsiz ve hızlı indirme seçeneğiyle https://basindir.com/ adresini tercih etmenizi isteriz.Ücretsiz ve hızlı indirme yanında 1080p ve 4k film indirme seçenekleri vardır.Ayrıca turbobit ve diğer upload siteleri de vardır.

Film İndirirken Hangi Platformları Tercih Etmeliyiz ?

Turbobit,Yandex disk,google drive gibi bir çok platformu film indirirken tercih edebilirsiniz.Özellikle yandex disk ve google drive ücretsiz hizmetler olmasından bunları tercih edebilirsiniz.Fakat bu platformlarda filmlerden kesitler bulundurmak uygun olmuyor.Hızlı bir müdahaleyle filmler silinebiliyor.Bunun için film siteleri genellikle turbobit denilen indirme sitesini tercih ederler.Fakat turbobit ücretsiz kullanım için bazı sınırlar getirmiştir.Bunun için eğer ki internet üzerinden özellikle de turbobitten indirme yapıyorsanız turbobit premium hesap alabilirsiniz.Eğer ki turbobit premium almak istiyorsanız https://basindir.com/turbobit-premium/ adresine gidip inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir