"target="_blank"

Jalopy

 


Jalopy, İngiltere kökenli bir bağımsız firma olan Minskworks tarafından geliştirilip, Excalibur Publishing tarafından yayımlanmıştır. Düşük bir boyuta sahiptir. Simülasyon türünde bir video oyunudur. Bu oyunda çeşitli araçları tamir edeceksiniz. Oyuncu, Almanya’da yaşayan iki Türk’ün rolünü üstlenecek. Birisi ana karakter, diğeri ise o kişinin amcası. 22 Nisan 2016 tarihinde erken erişimde olarak piyasaya sürüldü. Oyun tamamlandıktan (erken erişim aşamasının sonlanması ile) sonra 28 Mart 2018 tarihinde Microsoft Windows platformunda piyasaya sürülmüştür. Çerezlik oyun arayanlara tavsiyemizdir.

Jalopy Torrent indir

Jalopy, Bu iki kişi Trabant 601 modelli bir arabadan sonra Laika arabasını inşa etmeye çalışıyorlar. Bu arabayı tamir ettikten ve kullanılabilir hale getirdikten sonraki amaçları, bu araç ile Doğu Almanya’dan Türkiye’ye gitmek! Bu macerada oyuncular çeşitli Avrupa ülkelerinden geçecekler. Öncelikle Doğu Almanya’dan Çekoslovakya’ya, oradan Macaristan’a oradan Yugoslavya’ya ve oradan da Bulgaristan’a gidecekler. Bunun ardından Bulgaristan ülkesinden Türkiye’ye geçiş yapılacak. Oyunu yaklaşık 4.000 kişi inceledi ve bu incelemelerin %78’i şu anlık olumludur. Oyuncular tarafından beğenilmiştir. Bu oyunda bol bol araç kullanacaksınız. Eski arabayı tamir edin, benzin doldurun ve büyük bir maceraya atılmak üzere aracı kullanmaya başlayın. Araç tamir edecek ve bu araç ile Türkiye’ye çeşitli Avrupa ülkelerinden geçerek seyehat edeceksiniz. Keyifli oyunlar dileriz… Tadını çıkartın! 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi Windows 7/8/10 64 BIT
 İşlemci Intel Core i3 2GHz
 Bellek 4 GB RAM
 Ekran Kartı 1 GB VRAM
 Sabit Disk 2 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Mart 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: v0.962
 Boyut: 231 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir