"target="_blank"

Judgment Apocalypse Survival Simulation

 


Judgment Apocalypse Survival Simulation, Suncrash adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlandı. Açık bir dünyaya sahiptir. Hayatta kalma simülasyonudur. Tepeden bakış açısı ile oynanmaktadır. 3 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft Windows platformu için Steam aracılığı ile piyasaya sürüldü. Tek oyunculu moda sahiptir ve bunun üzerine inşa edilmiştir. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Judgment Apocalypse Survival Simulation Torrent indir

Judgment Apocalypse Survival Simulation, Kıyamet burada! Şeytanlar ve zombiler her yerde. Küçük bir hayatta kalanlar grubuna liderlik et. İnşa et, yönet ve üssünü bu kıyamet sonrası koloni simülasyonunda koru! Hayatta kalmak için mücadele et ve düşmanlarını öldür! Oyunda “crafting” dediğiniz zaanat sistemi bulunmaktadır. Yargı gününde hayatta kalabilecek misin? Steam platformunun verilerine göre, oyunu satın alan kişiler oyunu beğenmiştir. Hayatta kalma türündeki oyunları beğenen oyuncuların bir göz atmasını tavsiye ederiz. Karanlık bir ambiyans sunuyor. Ek olarak, sitemizde sizlere oyunun güncel sürümünü sunduk. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 8/8.1, 10
 İşlemci2.0 Ghz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran Kartı2 GB VRAM
 Sabit Disk3 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 3 Mayıs 2018
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: v1.0 (güncel)
 Boyut: 1.7 GB
 İndirme Seçenekleri: Megaup

“oyunun güncel sürümünü sunduk. tadını çıkartın…”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir