"target="_blank"

JUMP FORCE Torrent İndir

 


JUMP FORCE, Spike Chunsoft tarafından geliştirilip, Bandai Namco tarafından yayınlanmıştır. Çeşitli manga serilerinden karakterler içermesi ana özelliklerinden birisidir. Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 15 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Aksiyon, dövüş ve anime türünde bir video oyunudur. Oyunda şu anlık on altı manga serisinden kırk adet oynanabilir karakter vardır. Sezon 1’in toplamda kırk dokuz karakter içermesi planlanıyor. Dokuz adet karakter, oyuna daha sonradan indirilebilir içerik olarak eklenecektir. Ve oyuncular bu dokuz adet karaktere erişebilmek için ek ücret ödeyecektir. Dövüş oyunlarını seven oyuncuların hoşuna gidecektir. Anime atmosferini yansıtıyor. Tadını çıkartın!

JUMP FORCE, Bunun yanında oyuncular oyundan kazandıkları ile kendilerine özgün bir karakter yaratabilecekler. Bu karakterin becerileri, dış görünüşü ve aksesuarları oyuncu tarafından belirlenecektir. Bu özellik ile kendinize istediğiniz tipte bir karakter yaratabileceksiniz. En iyi kullanabildiğiniz becerileri (skills) karakterinize ekleyebileceksiniz. 1v1 yani bir kişiye karşı bir kişinin mücadele ettiği türden dövüş oyunudur. Oyuncular aynı anda sadece bir karakter kontrol edebilir, diğer seçilen karakter ise destekleyici olarak kalacaktır. Oyuncu dövüş sırasında bu destek karakterini savaşa sürebilir, diğer karakter dövüş alanında ayrılacaktır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Tekken 7


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7/8/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5-2300, 2.80 GHz / AMD A10-7850K, 3.70 GHz
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 660 Ti, 3 GB / Radeon HD 7950, 3 GB
 Sabit Disk17 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 15 Şubat 2019
 Tür: Dövüş
 Platform: PC
 Sürüm: 3DM
 Boyut: 14.6 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir