"target="_blank"

Jurassic World Evolution Torrent İndir

 


Jurassic World Evolution, Frontier Developments tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. İş simülasyonu türünde yer alır ve bilim kurgu oyunudur da. 2015 yılında gösterime girmiş olan Jurassic World filmine dayanmaktadır. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 12 Haziran 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyuncu bu oyunda Las Cinco Muertes Archipelago adındaki bir bölgeye dinozor parkı inşa edecektir ve bunu yönetecektir. Oyunun geçtiği yer olan Las Cinco Muertes Archipelago adası beş ada grubundan oluşur ve ayrıca “beş ölüm” olarak da bilinir. Oyun ilk olarak Gamescom 2017 fuarına duyurulmuştur. Oyun piyasaya sürüldükten sonra genel olarak “karışık” yorumlar almıştır. Grafikleri ve dinozor tasarımları nedeni ile övgüler alırken, oyunun sözleşme, simülasyon ve yönetme yönleri övgüler alamadı. Tadını çıkartın!

Jurassic World Evolution, Oyun kırktan fazla dinozor tipini içermektedir. Oyuna yeni eklenen bir özellik ile oyuncular dinozorların genlerini değiştirebilirler. Oyuncu bilim, güvenlik ve eğlence alanlarında ilerleme katetmek için çaba harcayacaktır. Isla Nublar bölgesinde geçen bir “sandbox” modu oynayarak açılabilir. Oyun yaklaşık yüz (100) kişi tarafından 8 Milyon Sterlin bütçe ile geliştirilmiştir. NBCUniversal’in Frontier Developments’a Jurassic World: Fallen Kingdom tarzında bir oyun yaratmak istemesi ve ulaşması ile oyunun geliştirme aşaması 2016 yılında bu şekilde başlamıştır. Bunun için Frontier çalışanları dinozorlar hakkında film izledi, dinozor tiplerini inceledi, fan teorilerini ve dinozorlar hakkında yazılmış kitaplar okudular. Geliştirici firma dinozorların tiplerini oyuna ekleyecekleri sırada paleontolog Jack Horner’e danıştılar. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Cities Skylines


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel i5-2300/AMD FX-4300
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660)
 Sabit Disk8 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 12 Haziran 2018
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 4.96 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir