"target="_blank"

Just Cause 2 Torrent İndir

 


Just Cause 2 Torrent İndir

Just Cause 2, Avalanche Studios adlı şirket tarafından geliştirilip, Square Enix tarafından yayınlanmıştır. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, açık bir dünyada geçen aksiyon ve macera türünde bir video oyunudur. Adranalin dolu uzun bir maceraya atılın! 23 Mart 2010 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Keyifli oyunlar.

Just Cause 2, Ajan Rico Rodriguez olarak sizin göreviniz Panau adasında kaybolon arkadaşınızı ve onun akıl hocasını bulup öldürmek. Adada, karada, havada ve suda çıkartabileceğiniz en yüksek kaos’u çıkartmak zorundasınız, dengeleri bu sayede eşitleyebilir, düşmanınıza zarar verebilirsiniz. Özgün bir paraşüt kullanımı ile yüksek bir hıza erişin. 400 mil karelik adanın engebeli arazisinde yüzlerce silahı ve arayı kullanın. Bu oyun yerçekimine ve inanca meydan okuyor! Gökyüzünü, ele geçirin ve dilediğiniz gibi kullanın! Diğer hiçbir oyun böyle bir eyleme izin vermez! Bitmek bilmez ve inanılmaz bir adrenalin sunuyor. Panau adasının sırlarını keşfedin. 400 mil karelik kişisel oyun alanınız olan bu adanın şehirlerinden, sahillerine ve en ıssız köşelerine kadar her yerini keşfedin. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Microsoft Windows Vista
  İşlemci:Dual-core CPU (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3GHz)
  Bellek:2GB
  Ekran Kartı:Nvidia GeForce 8800 series/ ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MB
  Sabit Disk:10GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 23 Mart 2010
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir