"target="_blank"

Just Cause 4 Torrent İndir

 


Just Cause 4, Avalanche Studios tarafından geliştirilip, Square Enix şirketi tarafından yayımlandı. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanır ve oyunun kendine has açık bir dünyası vardır. Oyun, bir adada geçmektedir. Aksiyon ve macera türlerinde yer alan bir video oyunudur. Just Cause serisinin dördüncü oyunudur ve 2015 yılında çıkış yapmış olan Just Cause 3‘ün devam oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 4 Aralık 2018 tarihinde çıkış yapmıştır. Açık dünyada geçen aksiyon oyunlarını sevenlere tavsiyemizdir. Bu serinin hikayesi genel olarak iyi değildir ancak oyuncuya özgür bir oyun sunduğundan dolayı tercih edilebilir. Sitemizden Just Cause 2‘yi de bulabilirsiniz. Tadını çıkartın!

Just Cause 4, Oyuncu baş kahraman olan Rico Rodriguez adındaki bir adamın kontrolünü alacak. Bu adamın paraşütü, “wingsuit” ve kancası vardır, ancak serinin bu oyunu ile birlikte bu aletler daha işlevsel hale getirilirken, yanına daha farklı özellikler eklenmiştir. Oyunun oyun motorunun geliştirilmesi ile oyuna dinamik hava durumu sistemi getirilmiştir. Oyun, aşırı şiddetli hava duruma sahip bir kurgusal ülke olan Solís’de geçmektedir. Bu ülke, Güney Amerika kıtasında yer almaktadır. Metacritic web sitesinin verilerine göre, oyun, eleştirmenlerden “karışık ya da ortalama” yorumlarını almıştır. Açık dünyada geçen oynanış, kontroller, grafikler ve müzikleri sayesinde övülürken; hikayesi, görev tasarımı, ara sahneler ve seslendirmeler nedeni ile eleştirildi. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: GTA 5


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 SP1 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
 Bellek8 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 760 | AMD R9 270 2GB VRAM
 Sabit Disk59 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 4 Aralık 2018
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 52 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir