Kenshi Torrent İndir

 

Kenshi, Microsoft Windows için Lo-Fi Games adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayınlandı. Açık dünyası vardır. Macera, rol yapma ve hayatta kalma türünde bir video oyunudur. Oyunu Steam platformundan yaklaşık on bin (10.000) kişi incelemiştir ve bu incelemelerden %88’i olumludur. Bu nedenle “çok olumlu” incelemesini almıştır ve oyuncuların takdirini kazanmış bir oyundur diyebiliriz. Buna ek olarak Metacritic web sitesinin topladığı verilere göre, oyun, 100 puan üzerinden 75 puan almıştır. Tadını çıkartın!

Kenshi, Oyun, oyunculara “sandbox” bir oyun sunmaktadır. Oyuncuyu belirli görevler ile sınırlandırmak yerine, Kenshi oyunculara açık bir dünyayı verdi ve bu dünyada oyuncuları tamamen serbest-özgür bıraktı. Bu nedenle sizi görevlere zorlayan bir oyun değildir. İstediğiniz şeyi, istediğiniz vakitte yapabilir; istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bu oyunun gelişim aşaması zorludur. On iki (12) yıl genellikle tek bir kişi tarafından geliştirildi ve 6 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. Bir bağımsız oyun için iyi satış başarısı elde etti ve geliştiren kişi görünene göre emeğinin karşılığını aldı. Oyun, indirimsiz olarak elli (50) Türk Lirasına, Steam adlı platformdan satılmaktadır. Eğer bütçeniz yetiyorsa ve oyunu beğendiyseniz, satın almayı düşünebilirsiniz. Oyun (post-apocalyptic) kıyamet sonrası bir ortamda geçer ve karakterin hırsız, tüccar veya sayısız başka seçenek olmasına izin verir. Oyun, eleştirmenler tarafından genellikle olumlu yorumlar aldı. Derinliği, MMO tarzı, oynanış stili ve zorluğu nedeni ile övgüler almıştır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Nether: Resurrected


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: 64-bit Windows
  İşlemci: Dual-core 64-bit
  Bellek: 6 GB RAM
  Ekran Kartı: Pixel shader 3.0 uyumlu
  Sabit Disk: 14GB boş alan
Fragman


 Çıkış Tarihi: 20 Mart 2013
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: v0.98.23
 Boyut: 6.47 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir