"target="_blank"

Kerbal Space Program Torrent İndir

 
Kerbal Space Program Torrent İndir

Kerbal Space Program Torrent İndir

Eğlenceli bir maceraya hazır olun! Kerbal ekibiniz ile gezegenleri keşfe çıkacak ve gezegenlerde beklenmedik maceralar yaşayacaksınız.
 Çıkış Tarihi: 27 Nisan 2015
 Tür: Simülasyon
 Platform: PC
 Sürüm: Plaza
 Boyut: 1.7 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent
Görüntüler 
Hakkında  

Kerbal Space Program, Squad adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, Private Division şirketi tarafından dağıtılmıştır. Kerbal Space Program, uzayda geçen ve fizik kurallarına sahip simülasyon, bilim kurgu, keşif, inşa etme ve macera oyunudur. 27 Nisan 2015 tarihinde tam olarak çıkış yapmıştır. Kerballar olarak bilinen uzaylıların keşfi için görevi üstlenin! Gerçekçi aerodinamik ve yörünge fiziğine sahiptir ve bunu oynarken hissedeceksiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Kerbal Space Program, Kerbal ekibinizi hazırlayın ve onları hayatta tutarak Ayı ve diğer gezegenleri keşfe çıkın. Üsler ve uzay istasyonları inşa ederek yolculuğunuzu güvene alın ve daha fazla yer keşfedin. Kerbal Space Program sizlere üç oyun modu sunuyor: Bilim modu, kariyer modu ve Sandbox modu; dilediğiniz moda girin ve keyfini çıkarın! Uzay geminizin tam kontrolünü sağlayın ve uçuş rotası rol oynayın. Kerbal ekibinizi yönetin; işe alma, eğitme ve kahraman olmaları için gezegenleri keşfe gönderme dahil! Yeni teknolojiler araştırın ve geliştirin.  

Tavsiye Oyun: Gold Rush: The Game   
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows Vista SP1 ve diğer sürümler
  İşlemci: Core 2 Duo ve üstü
  Bellek: 3GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı: 512MB VRAM
  Sabit Disk: 4 GB boş alan gerekiyor
Fragman

Kerbal Space Program Torrent İndir

(Making History Ek paketini ve daha öncesinden çıkmış güncellemeleri, ek paketleri kapsamaktadır.)

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir