"target="_blank"

Kholat Torrent İndir

 


Kholat Torrent İndir

Kholat, IMGN.PRO adlı Polonyalı geliştiriciler tarafından geliştirilen bağımsız bir hayatta kalma korku video oyunudur. Birinci kişi perspektifinden oynanır. İnsanı geren bir atmosfere ve ambiyansa sahiptir. 1959 Şubat ayında Kholat Syakhl’da kaybolan dokuz Rus üniversite öğrencisinin hikayesini izleyen bir kahramanı kontrol ediyorsunuz. Oyun, Dyatlov Geçidi olayına dayanıyor. Dokuz tanesi Kholat Syakhl’da kaybolan ve dört ay içinde ölmüş bulunan on Rus öğrenciyi içeren gerçek bir olaydı (onuncu öğrenci hastalandığından dolayı daha önceden geri dönmüştü). Холатчахль (“Kholat Syakhl”), Mansi’de “Ölü Dağ” anlamına gelen Holatchahl Rusça’sunun bir çevirisidir. Keyifli oyunlar dileriz…

Oyun 9 Haziran 2015 tarihinde Steam Mağazasında çıktı. Sean Bean oyundaki anlatıcıyı seslendiriyor. Oyun boyunca oyuncu, araştırmacının raporundan alıntılar ve öğrencilerden birinin günlüğünden pasajlar da dahil olmak üzere birkaç sayfa bulmakla görevlidir. Oyuncu, gölge benzeri yaratıklar tarafından bu macera esnasında kovalanır.

Hayatınızın en dehşet verici yolculuğu Ural Dağları’nın güzel kış manzarası eşliğinde geçecek. Dyatlov Geçidi Olayının arkasındaki korkunç gizemi ortaya çıkarın. Ünlü Sean Bean tarafından seslendirilmiştir. Cevabı bulabilecek misin? Gerçeğe daha yakından yaklaşabilecek misin Hayatta kalabilecek misin?

Dyatlov Geçidi olayı, 1959 kışında gerçekleşen gerçek bir hikayeydi. Dokuz yetenekli dağcı, Ural dağlarının kuzeyine gittiler; sonları ölüm oldu. Bu dokuz öğrenciyi arayan ekipler, öğrencilerin cesetlerini Kholat Syakhl’ın yamacında dağılmış olarak buldular. Rus araştırmacılar, “ilgi uyandırıcı bilinmeyen bir gücün” ölümlerine neden olduğunu belirterek davayı kapattı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 32 bit SP1
  İşlemci:Intel Core i3
  Bellek:4 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce GTX 470
  Sabit Disk:5 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2015
 Tür: Korku
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 3.3 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir