"target="_blank"

Kingdom Come Deliverance

 


Kingdom Come: Deliverance, Warhorse Studios şirketi tarafından geliştirilip, dağıtılmıştır. Kingdom Come: Deliverance, Kutsal Roma İmparatorlu’ğu topraklarında, yani ortaçağda geçen destansı bir tarihsel macera, rol yapma ve açık dünyada geçen aksiyon oyunudur. Sitemizde oyunun TAM sürümünü ve boyutu düşürülmüş (önemli içeriklere ellenmemiştir) sürümünü yani REPACK’i indirebilirsiniz. Oyun 13 Şubat 2018 tarihinde çıkışını yapmıştır. Kendi maceranı yarat! İstilacılara karşı savaş, etkili kararlar vererek ailenin intikamını al ve yenilikçi görevlere çık. Eğer sitemizden memnun kalırsanız, tekrardan giriş yapmayı unutmayınız! Torrent Oyun İndir sitemiz oyunu sunmuştur. İyi eğlenceler dileriz…

Kingdom Come Deliverance Torrent indir

Kingdom Come: Deliverance, Ortaçağ Bohemya’sında geçiyor. Devasa büyüklükte gerçekçi bir açık dünyaya sahip. Tek düze olmayan seçenekli hikaye; görevleri farklı biçimlerde bitirebiliyorsunuz. Karakter gelişimini sağlayabiliryor, yeni özellikler, yeni silahlar geliştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda tarihi doğru yansıtıyor, size düşen kararlar vermek ve açık dünyada oyunun tadını çıkarmak. Dövüş mekanikleri sıkıcı yahut sıradan değil, birden fazla dövüş metodu var. Hareketlerin yahut kararların çevrendeki insanları etkiler; onları robot olarak karşımıza çıkarmaz! Demircinin oğlu Henry olarak rolü alacak ve ölüm/yağmalama emrini verenlere karşı intikam için savaşacaksınız. Lord Radzig Kobyla adlı komutanın emrine ne bir barınma, ne aile yahut ne de geleceğin olmadan direniş birliğine katılıyorsun. Kader seni büyük ve kanlı savaşın ortasına çekiyor; iç savaşın şekillenmesi senin yeteneklerine bağlı, Bohemya’nın geleceği artık senin ellerinde! Herkese keyifli oyunlar dileriz. NOT: Repack ve GOG sürümü arasındaki fark için indirme bağlantılarının altında kırmızı renk ile yazanları okuyunuz.

Tavsiye Oyun: The Witcher 3


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) / Windows 10 64 BİT
  İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
  Bellek: 8 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870 ve üstü
  Sabit Disk: 40 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman


 Çıkış Tarihi: 13 Şubat 2018
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: GOG / REPACK
 Boyut: 48 / 25 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

” GOG sürümü oyunun çıkmış tüm ek paketlerini ve güncellemelerini kapsamaktadır.
Repack bunları kapsamaz ve oyunun bazı önemsiz içeriklerini kaldırdığından dolayı boyutu düşüktür.
Daha iyi bir oyun deneyimi için GOG sürümünü tavsiye ediyoruz! “

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir