"target="_blank"

L.A. Noire Torrent İndir

 


L.A. Noire Torrent İndir

L.A. Noire, Team Bondi tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan üçüncü şahıs perspektifinden oynana dedektif aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Mayıs 2011’de PlayStation 3 ve Xbox 360, Kasım 2011’de Microsoft Windows ve Kasım 2017’de Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. 1947’de Los Angeles’ta geçen ve beş bölümdeki çeşitli davaları çözen bir Los Angeles Polis Departmanı (LAPD) subayını oynayacaksınız. Oyuncular ipuçları, olayların takibi ve şüphelileri sorgulamak için suç mahallerini araştırmalı ve oyuncunun bu faaliyetlerdeki başarısı her bir olayın hikayesinin ne kadarının ortaya çıkacağını etkileyecektir. Yani seçimleriniz ve oynanış beceriniz oyunun kaderini belirleyecek. Gözünüzü dört açın ve suçluları yakalayın. Suç yerlerini iyice ve dikkatlice inceleyin! İyi eğlenceler dileriz…

L.A. Noire, Açık dünya tasarımı, oyuncuların Los Angeles’ın açık arazisini serbestçe dolaşmasına izin veriyor ve dünya yayan bir biçimde ya da bir araçla gezilebiliyor. Hikaye, vaka dizileri üzerine odaklanır. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır. L.A. Noire ayrıca, yan görevler ve aksiyon-macera oyunlarında bulunan diğer unsurları da içerir. Oyun, oyun içi bir radyo tarafından sağlanan lisanslı müziği kullanır ve orijinal bir skoru vardır. 2. Dünya Savaşı’nın sona ermesinin ardından, Pasifik Kampanyası’ndan usta bir USMC ustası olan Cole Phelps, LAPD’nin Devriye Görevlisi olarak çalışmaya başlarken ailesiyle birlikte yaşamak için Kaliforniya, Los Angeles’a geri döner. Büyük bir cinayet vakasını 1947’de başarıyla çözdükten ve dedektifliğe terfi ettirildikten sonra, Phelps önümüzdeki altı ay boyunca hem Trafik hem de Cinayet içeren bu zor vakaları çözebilmek için itibar kazanır. Başkan Yardımcılığına terfi ettirildiğinde, sokakta satılan, eski Deniz Ünitesini eve getiren gemiden çalınan morfin perdeleriyle ilgili soruşturmaya katılır. Bu süre zarfında Alman salon şarkıcısı Elsa Lichtmann’a ile ilgilenir ve yakın zamanda onunla bir ilişkisi olur. Sonunda Phelps, eski biriminin birkaç üyesinin çalınan morfini çaldıklarını ve dağıttığını, yalnızca uyuşturucu ticaretini kontrol eden ve rekabete kızan Mickey Cohen’in emirlerine suikast edildiğini öğrenir. Herkese keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service
  İşlemci:Core 2.2 GHz to Quad Core 3.2GHz / Dual Core 2.4Ghz
  Bellek:2GB
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580
  Sabit Disk:16GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2011
 Tür: Rol Yapma
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 13.69 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir