"target="_blank"

Landless

 


Landless (Türkçesi: Topraksız) CodeBullet adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlandı. Birinci şahıs gözünden oynanan bir hayatta kalma türünde video oyunudur. 11 Mayıs 2017 tarihinde Microsoft Windows için Steam aracılığı ile erken erişimde aşamasında olarak piyasaya sürülmüştür. Mayıs 2019 tarihinde, hala erken erişimdedir ve geliştirilmeye devam etmektedir. Macera içermektedir. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız bir göz atabilirsiniz. Deniz dünyasında geçiyor ve değişik bir hayatta kalma macerası sunuyor. Tadını çıkartın!

Landless Torrent indir

Landless, post-apocalyptic (kıyamet sonrası) deniz dünyasında hayatta kalabilmek adına inşa edin, toplayın ve savaşın. “Sandbox” bir hayatta kalma oyunu olarak nitelendirilmiştir. Oyuncuların %58’i olumlu inceleme yapmıştır. Oyuna ait birkaç özelliği sizlere anlatmamız gerekirse: Büyük konteynır gemilerini ve çeşitli adaları keşfedin. Çeşitli yüzen evler ve kaleler inşa edin. Okyanusun derinliklerine inerek keşif yapın. Deniz altında var olan gemilerin içlerine girerek yağma yapın ve buraları araştırın. Çeşitli bina ve mobilya seçenekleri sunar. Balina gibi devasa hayvanlarla savaşın. Düşmanlarınızın üstlerine saldırın ve onların evini yağmalayın. Bunun yanında hayatta kalabilmek için kendi üssünüzü de korumanız gerekecek. Herkese keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 10 64-bit
 İşlemciIntel Core i5-3330, AMD FX-6300
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X
 Sabit Disk6 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 11 Mayıs 2017
 Tür: Hayatta Kalma
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: v0.36e1
 Boyut: 1.26 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir