"target="_blank"

Layers of Fear 2

 


Layers of Fear 2, Bloober Team adlı bağımsız bir ekip tarafından geliştirilip, Gun Media tarafından yayımlanmıştır. 29 Mayıs 2019 tarihinde Microsoft Windows işletim sistemi için Steam platformu üzerinden piyasaya sürülmüştür. 16 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürülmüş olan Layers of Fear 1 adlı psikolojik korku oyununun devamıdır. Bu serideki ikinci oyundur. Birinci şahıs gözünden oynanışa sahiptir. 

Layers of Fear 2 Torrent indir

Layers of Fear 2, Gerilim ve korku türünde yer alan bir video oyunudur. Keşfetmeye ve hikayeye vurgu yapıyor. Oyuncu bir Hollywood oyuncusunu kontrol edecek. Bu ana karaktere esrarengiz bir film yönetmeninden arama geliyor. Yönetmen, okyanusta geçen bir yolcu gemisinde oynamak için aktör arıyor. Ve maceralar gelişiyor. Dikkatli olun, bu oyundaki görünen şeylerin bir parçası göründüğü gibi olmayabilir! Atmosferik bir mekana sahiptir. Tüm kameralar, sahnenin ortasındayken sana odaklandı; sadece karaktere değil, karakter sensin. Rolün senin için yazıldı. Ve bu rolü bir tek sen oynayacaksın. Sessizlik ile tanıştın. Yönetmenden gelen herhangi bir talimat yok. Bu role geçmen için herhangi bir çağrı almadın. Teklif senaryoyu ezberlemendi ancak sana verilen senaryo kağıdında hiçbir şey yazmıyor, bomboş… Layers of Fear 2 adlı oyununu sevenler, No70 Eye of Basir ve Paranormal Activity The Lost Soul oyunlarını da beğeneceklerdir. Bu oyunları da tavsiye eder ve herkese keyifli oyunlar dileriz…  


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
 Bellek5 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
 Sabit Disk14 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 28 Mayıs 2019
 Tür: Korku
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Hoodlum
 Boyut: 13 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir