"target="_blank"

Left 4 Dead 2 Torrent İndir

 

Left 4 Dead 2 Torrent İndir

Left 4 Dead 2, Birinci kişi gözünden oynanan zombilerle amansız bir mücadele içinde olduğunuz aksiyon ve macera oyunudur. 5 Farklı ana görevleri ve altdallarını tamamlayın. Left 4 Dead 2’de ABD’nin farklı şehirlerini zombilerden ayıklayın. Her zombinin farklı farklı yeteneklerinin olduğunu unutmayın adımlarınızı buna göre atın. Keyifli oyunlar..

Left 4 Dead 2, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir kooperatif birinci şahıs gözünden oynanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Turtle Rock Studios’un Left 4 Dead oyununun devamı olan bu oyun, Kasım 2009’da Microsoft Windows ve Xbox 360 için; Ekim 2010’da OS X için; Temmuz 2013’te ise Linux için piyasaya sürüldü.

Left 4 Dead 2’de Left 4 Dead 1‘de kullanılan motorun aynısı kullanıldı. İşbirliği odaklı olan bu oyun Valve’ın özel “Source” motoru üzerine kuruludur. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyun, Enfekte olarak bilinen zombi ordularına karşı savaşan dört hayatta kalabilmeyi başarmış insana odaklanıyor. Hayatta kalanlar, her kampanyanın finalinde kaçış hedefi ile kontrol noktası görevi gören güvenli evlere sığınmalıdır. Oyun, oyuncuların performansını izleyen ve dinamik bir meydan okuma sağlamak için senaryoyu ayarlayan “AI Director 2.0” tarafından usule göre değiştiriliyor. Diğer yeni özellikler arasında yeni virüslü özel türler ve yakın dövüş silahları yer almaktadır.

Oyun, galasını E3 2009’da Microsoft basın etkinliğinde bir fragman ile yaptı. Çıkış yapmadan önce, olumlu ve olumsuz eleştirel ve toplumsal tepkilerin bir kombinasyonunu aldı. Left 4 Dead 2 çıkış yapmadan önce, grafik içeriği ile ilgili alışılmadık derecede yüksek tartışmalara konu oldu. Buna cevaben, oyunun kapak sanatında değişiklikler yapıldı ve hem Avustralya hem de Almanya, çıkış yapma sırasında değiştirilmemiş baskıyı derecelendirmeyi reddetti. Ancak çıkış yaptıktan sonra oyun eleştirmenler tarafından olumlu eleştirilerle karşılandı. İyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/XP/VİSTA
  İşlemci:Pentium 4 3.0GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVidia 6600 128 MB
  Sabit Disk:13 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2009
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Razor1911
 Boyut: 7.85 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir