"target="_blank"

Left 4 Dead 1 Torrent İndir

 

Left 4 Dead 1 Torrent İndir

Left 4 Dead, Valve tarafından geliştirilen Efsane Left 4 Dead serisinin ilk oyunu. Her bir görevde başka mekanlarda olup tek amacınızın dünyayı zombi salgınından temizlemek olduğunu bilmelisiniz. Left 4 Dead birinci kişi gözünden oynanan bol aksiyonlu,macera ve fps oyunudur. Her bir zombinin farklı özellikleri bulunuyor bunları ezberleyip haraketlerinizi ona göre ayarlamalısınız. Keyifli oyunlar!

Left 4 Dead, Valve South tarafından geliştirilen ve Valve Corporation tarafından yayınlanan asimetrik bir kooperatif fps aksiyon-macera video oyunudur. Oyun Valve’nin tescilli Source motorunu kullanıyor ve Microsoft Windows, Xbox 360 ve OS X için çıkış yaptı. Oyundaki geliştirme 13 Kasım 2008’de tamamlandı ve iki sürüm dijital olarak piyasaya sürüldü: 17 Kasım 2008’de yayınlanan indirilebilir bir dijital sürüm ve bölgeye göre belirlenen bir çıkış tarihi olan bir dijital perakende disk sürümü. Dijital perakende disk sürümü, 18 Kasım 2008’de Kuzey Amerika ve Avustralya’da piyasaya sürüldü; ve 21 Kasım 2008’de ise Avrupa’da piyasaya sürüldü.

Dünya çapında bir zombi salgını sonrasında, oyun enfekte sürülere karşı—”Survivors – Kurtulanlar” lakaplı dört kahramanın macerasını anlatır. Dört oyun modu vardır: müttefik karakterlerin yapay zeka tarafından kontrol edildiği tek oyunculu bir mod; dört oyunculu, co-op kampanya modu; mod’a karşı çevrimiçi sekiz oyunculu; ve dört oyunculu bir hayatta kalma modu. Tüm modlarda, “yönetmen” olarak adlandırılan bir yapay zeka (AI), dinamik bir deneyim yaratmak ve Yeniden oynatma değerini artırmak için seviye ilerleme hızını ve öğe yerleşimlerini kontrol eder. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Oyunun popülaritesi ve satış başarısı, 17 Kasım 2009’da piyasaya sürülen Left 4 Dead 2’nin üretilmesine neden oldu. Hem Left 4 Dead 1 hem de Left 4 Dead 2 için “The Sacrifice – Kurban” olarak adlandırılan yeni bir harita 5 Ekim 2010’da piyasaya sürüldü. Temmuz 2012’de, Left 4 Dead 1’in tüm kampanyaları, oyunun Windows ve Mac sürümleri arasında çapraz platform desteği sağlayan çok oyunculu mod ile Left 4 Dead 2’ye taşındı. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Dead Space 3


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7/XP/VİSTA
  İşlemci:Pentium 4 3.0GHz
  Bellek:1 GB
  Ekran Kartı:128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600
  Sabit Disk:En az 7.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2008
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 4.31 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir