"target="_blank"

Life is Strange Torrent İndir

 
life-is-strange

Life is Strange Torrent İndir

Life is Strange, DONTNOD Entertainment tarafından geliştirilip, Square Enix tarafından dağıtılmıştır. Life is Strange, üçüncü şahıs perspektifinden oynanan, hikaye anlatımlı macera oyunudur. Bu oyun yönetmenler tarafından alkışa tutuldu. Oyuncular, geçmiş ile gelecek arasında gidip gelen öğrenci bir kızın rolünü üstlenecekler. En iyi arkadaşı Chloe Price’ı kurtarırken zamanı geri alabileceğini keşfeden bir fotoğraf uzmanı olan Max Caulfield’ın hikayesini gözlemleyin. 30 Ocak 2015 tarihinde çıkışını yapmıştır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Life is Strange, Oyun içerisinde birbiri ile bağlantılı çiftler, Rachel Amber adındaki arkadaşlarının ortadan kaybolmasını araştırıyorlar, gizemi çözmeye ve Arcadia koyunun karanlık tarafını açığa çıkartmaya çalışıyorlar. Başlıca özellikler: Hikaye odaklı modern macera. olayların gidişatını değiştirmek için zamanı geri alın. Aldığınız kararlara göre oyunun sonunun şekillenmesi. Çarpıcı, elle boyanmış görseller. Farklı, lisanslı bağımsız müzikler. İyi eğlenceler.

Oyunun geliştirme aşaması Nisan 2013’te başladı. Hem finansal hem de üretme aşamasındaki sıkıntılardan dolayı, oyun, parçalara ayrılarak piyasaya sürüldü. Geliştiriciler, Kuzeybatı Pasifik’e seyahat ederek ortam konusunda saha araştırması yaptılar ve karakterleri yapmak için bilinen arketipleri yıktılar. Oyuncuların geri bildirimleri bölümlerde yapılan düzenlemeleri etkiledi. Hikaye ve karakter, oyunda merkezi nokta olarak hizmet eder. Piyasaya sürüldüğünde, Life Is Strange, karakter geliştirmeyi, oyun mekaniğini geri sarmayı ve tabu konularını ele almayı içeren genel olarak olumlu yorumlar aldı. Yaygın eleştiriler, kullanılan argo, önceki bölümlerde zayıf dudak senkronizasyonu ve hikayedeki tonsal tutarsızlıkları içeriyordu. 75’in üzerinde Yılın Oyunu ödülü ve listelerini kazandı. Mayıs 2017 itibariyle üç milyonun üzerinde kopya sattı. Eylül 2018’de devam oyunu olan Life Is Strange 2 çıktı.

Life Is Strange, Oregon’un kurgusal Arcadia Körfezi kasabasında yer alır ve Ekim 2013’te Blackwell Akademisine katılan on ikinci sınıf öğrencisi Maxine “Max” Caulfield (Hannah Telle) perspektifinden oynanır. Jefferson (Derek Phillips), Max, kasırga tarafından tahrip edilen bir deniz fenerinin vizyonunu sürekli olarak yaşar. Tuvalette sakinleşmek ve kendi kontrolünü kazanmak için dinlenmeye giden Max, sınıf arkadaşı Nathan Prescott’un (Nik Shriner) öfkeyle bir kadını öldürmesine tanık oldu. Tek ve ani bir çabayla, zamanı geri alma yeteneğini geliştirir ve kızı kurtarır, öldürülen kişinin, çocukluk arkadaşı Chloe Price (Ashly Burch) olduğu ortaya çıkar. İkisi bir araya gelirler ve Max’in Chloe’ye zamanda geriye yolculuk etme kapasitesini ortaya çıkardığı deniz fenerinde yürüyüşe çıkarlar. Vizyonun gelecekteki bir olayı hesaba katmakta olduğu tespit edildi: şehre yaklaşan bir fırtına. Ertesi gün, Max, öğrenci arkadaşı Kate Marsh’ın (Dayeanne Hutton) bir partide birkaç öğrenciyi öpüşünü gösteren viral bir videoya zorbalık yaptığını gözlemledi. Keyifli oyunlar!

Ayrıca sitemizden bu serinin yeni oyunu olan Life is Strange: Before the Storm‘u sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Tavsiye Oyun: Stranded Deep


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista ve diğer Windows sürümleri
  İşlemci:Dual Core 2.0GHz daha fazlası
  Bellek:2 GB RAM ve daha fazlası
  Ekran Kartı:ATI / NVidia / 512 MB RAM ve daha iyileri
  Sabit Disk:5 GB kullanılabilir alan gerekiyor
Fragman

 Çıkış Tarihi: 30 Ocak 2015
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 11.25 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Sitemizdeki sürüm, oyunun tüm “episodelerini” yani sezonlarını kapsamaktadır; buradan indirdiğiniz taktirde, sorunsuz bir biçimde baştan sona oyunu oynayabileceksiniz. Sitemize tekrardan bekleriz! 


Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir