"target="_blank"

LIMBO Torrent İndir

 

LIMBO Torrent İndir

LIMBO, Kız kardeşinizin kaderinden endişelisiniz bir abi olarak kız kardeşinizi kurtarmak için büyüleyici atmosferi olan karanlık LIMBO evrenine girdiniz.Bağımsız yapımcı tarafından yapılmış düşük boyutlu beyin oyunlarının bol bol bulunduğu macera ve bulmaca oyunudur. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz! Keyifli oyunlar…

Limbo bağımsız stüdyo Playdead tarafından geliştirilen bulmaca ve platform türünde bir video oyunudur. Oyun Temmuz 2010’da Xbox Live Arcade’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri PlayStation 3 ve Microsoft Windows da dahil olmak üzere diğer birçok sisteme taşındı. Limbo çevre nesneleri ve oyuncu karakterini yöneten fizik sistemi içeren bir 2D “side-scroller” vardır. Oyuncular isimsiz olan bir çocuğun kız kardeşini ararken karşılaştığı tuzakları ve tehlikeleri görmesini sağlar. Erkek çocuğu kontrol edin, bulmacaları çözün ve kız kardeşin akıbetini öğrenin! Geliştirici, oyuncunun doğru çözümü bulmadan önce çokça başarısız olmasını sağlayan türlerde bulmacalar oluşturdu. Playdead, oyun stilini “deneme ve ölüm” olarak adlandırdı ve çocuğun ölümlerini oyuncuya korkunç bir şekilde yansıttı. 

Limbo’nun Xbox 360’daki ilk sürümü, video oyun eleştirmenlerinden ve inceleyenler beğeni aldı; PlayStation 3 ve Microsoft Windows platformları için oyunun sonraki sürümü, Xbox 360 sürümü tarafından kazanılan 90/100 ile karşılaştırıldığında, sırasıyla 90/100 ve 88/100 puanları ile benzer övgü aldı. Bazı yorumcular, “Another World”, Flashback, “Heart of Darkness”, Oddworld: “Abe’s Oddysee”, Ico, Portal ve “Braid” gibi önceki minimalist platform oyunlarıyla Limbo’yu karşılaştırdılar. Limbo’nun 15 dolar ya da euro karşılığında az bir oyun süresi sunması (2 ila 5 saat arası) nedeni ile eleştiriler aldı. Yorumcular, bu uzunluk-fiyat oranının oyun için en büyük dezavantaj olduğunu ve potansiyel alıcılar için caydırıcı olacağını iddia ettiler.

Bazı yorumcular oyunun uzunluğunun ideal olduğunu iddia ettiler; Daily Telegraph’ın Tom Hoggins, kısa oyunun “mükemmel bir şekilde oluşturulmuş bir çalışma süresine”sahip olduğunu düşünüyordu, Ign’nin Daemon Hatfield, “bir oyunun bizi hoş karşılamayı aşmaktan daha fazlasını istemesi daha iyi”dedi. Çok sayıda bağımsız oyun geliştiricisi, organize olarak “boyut önemli değil” slognaı ile, Limbo’nun uzunluk-fiyat konusuna kritik bir yanıt verdiler. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: ASTRONEER


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP, Vista, 7
  İşlemci:2 GHz
  Bellek:512MB
  Ekran Kartı:Shader Model 3.0 gerekmektedir.
  Sabit Disk:150MB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2011
 Tür: Bulmaca
 Platform: PC
 Sürüm: GOG
 Boyut: 130 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir