"target="_blank"

Lords Of The Fallen Torrent İndir

 


Lords Of The Fallen Torrent İndir

Lords Of The Fallen, Deck13 Interactive ve CI Games tarafından geliştirilen, üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon, macera ve rol yapma video oyunudur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için Ekim 2014’te piyasaya sürüldü. “one to one swipe” savaş kontrollerine sahip olan oyunun mobil bir versiyonu, 9 Şubat 2017’de iOS ve Android için uygulama içi satın alımlarla ücretli bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Mayıs 2015’e kadar 900.000’den fazla kopya satmıştır. Keyifli oyunlar!

Lords Of The Fallen, Oyuncular gizemli, birbirine bağlı büyük ortamlarda yolculuk yapar, canavarlarla savaşır, “booslar” da dahil olmak üzere, düşmanları, balta ve çekiç gibi yakın dövüş silahlarını kullanarak alt etmeye çalışır. Oyuncular Harkyn’i (ana karakter), gizemli bir tanrının şeytani ordusunu durdurmak için görevlendirilen bir askerin görevini üstlenirler.

Harkyn, Adyr’ın şeytani güçleri Rhogar’ın gizemli bir işgalini Tanrı’nın Dağlarının Eline yakın bir manastıra (kelimenin tam anlamıyla düşmüş tanrının eli) girmesine engel olmak için Kaslo adında bir keşiş tarafından hapishaneden salındı. Rhogar Lords adlı, bilinmeyen bir yerden insan alemine istila eden çok sayıda güçlü varlığa rastlar. Harkyn, Rhode krallığına seyahat ediyor. 

Oyun, ana merkezi bir hikaye boyunca merkez ve doğrusal olmayan oyun ilerlemesi ile oyunculuklara ayrılır ve oyuncu ilerledikçe sürekli yeni alanlar açılır ve daha önce tamamlanmış alanlara geri dönmelerine izin verilir. Ancak, her yeni alanın birden fazla yolu, gizli konumu ve ortaya çıkarması gereken olası kısayolları ve sırları vardır. Bu arada, oyuncu ayrıca daha fazla bilgi sunan, oyunculara ve çoğu durumda oyuncuya daha fazla ödül için ek görevler veren oyuncu olmayan karakterlerle karşılaşacak. Diyalogda, oyuncu ayrıca belirli karakterlerde ve görevlerinde seçim yapabilir. Oyun, oyuncunun konumlandırması ve iyileştirme iksirleri gibi sarf malzemelerini kurtarmak, yenilemek ve karakterlerini yükseltmek için kullanmayı seçmesi gereken bir kontrol sistemi kullanır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (sadece 64 bit)
  İşlemci:Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66GHz veya 3.0GHz @ AMD Phenom II X4
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:GeForce GTX 460 veya daha iyisi
  Sabit Disk:25 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2014
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 17.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir