"target="_blank"

Mad Max Torrent İndir

 


Mad Max Torrent İndir

Mad Max 2015 video oyunu Mad Max serisine dayalı bir aksiyon-macera video oyunudur. Avalanche Studios tarafından geliştirilip ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlandı. Eylül 2015’te Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Feral Interactive, oyunun macOS ve Linux sürümlerini yayınladı. Oyunda, oyuncular Max Rockatansky’yi, arazideki Scabrous Scrotus liderliğindeki bir akıncı çetesiyle savaşmak ve Scabrous Scrotus liderliğindeki bir “akıncı çeteyle” savaşmak için bir araç olan “Magnum Opus” i ilerledikçe kontrol ediyor. Barışı bulmayı umuyorlar. Mad Max, oyuncuların düşmanlarıyla savaşmak için arabalarında silah ve zırh yükseltmelerini kullanabilecekleri araç savaşını vurgular. Çöller, kanyonlar ve mağaralardan oluşan kıyamet sonrası açık bir arazide yer almaktadır. Üçüncü şahıs perspektifinden oynanır. Bu oyunda araçlar ön plana çıkmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Akaryakıt arayışı için, karayolu devriyesi görevlisi olan Max Rockatansky, Sessizlik Ovaları’na gidiyor. Yolculuğu, Immortan Joe’nun psikopat oğlu ve Gastown’ın yöneticisi Scabrous Scrotus (Travis Willingham) liderliğindeki bir grup Savaş Çocuğu’na girdiğinde beklenmedik bir dönüş yaptı. Scrotus ve Savaş Adamları yolda Max’i yakaladılar ve kıyafetlerini, gereçlerini, silahlarını ve arabalarını çalıp ve onu çölde ölüme terk ettiler. Max onları kovalar ve Scrotus’u Scrotus’un kişisel aracı olan Land Mover’da bir düelloya davet eder.

Max ve köpek Land Mover’ın izlerini takip eder. Max, geçici bir av tüfeği ve ölü bir Wastelander’den kıyafetler aldı. Çölde dolaşan Max, Chumbucket (Jason Spisak) adında kendisine sürücü diyen kambur bir tamirci ile tanışıyor. Chumbucket Max’i Scrotus’a ve Savaş Çocuğu kampına götürür, burada Max Interceptor’u görür ve arabayı geri alacağını söyler. Chumbucket, bunun anlamsız olduğunu, oraya indiği zaman hurdaya çıkacağını söyler. Max’e yardımlarıyla Interceptor’dan daha hızlı ve daha sert bir araba yapabileceğini söyler. Max kabul eder ve Chumbucket’in gizliliğine geri döner. Saklandığı yer, devrilmiş bir tanker gemisi.

Yol boyunca, Max’i tanıyor gibi görünen Griffa adında gizemli bir gezginle karşılaşırlar. Max periyodik olarak hikaye boyunca Griffa ile buluşur. Keyifli oyunlar!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
  İşlemci:Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660ti veya AMD Radeon HD 7870 (2 GB Bellek)
  Sabit Disk:32 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 1 Eylül 2015
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 32 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir