"target="_blank"

Mafia 2 Torrent İndir

 


Mafia 2 Torrent İndir

Mafia 2, 2K Czech tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan açık dünyada geçen bir aksiyon-macera video oyunudur. PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için Ağustos 2010’da piyasaya sunuldu. Oyun, 2002’deki Mafia 1‘in devamı ve Mafia serisinin ikinci oyundur. Kurgusal Empire Bay’de (New York City merkezli) geçen hikaye bir mafyanın hikayesini anlatmaktadır. Keyifli oyunlar! 

Mafia 2, Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yayan bir biçimde ya da bir araçla gezilebilir. Oyuncular, babasının borçlarını geri ödemeye çalışırken mafyalar ile sorun yaşayan bir savaş gazisi olan Vito Scaletta’yı kontrol ediyor. Oyuncu karakterinin cezai faaliyetleri, kanunların uygulayıcı kurumlarından, yanıtlarının saldırganlığını düzenleyen “aranan” bir sistemle ölçülen bir yanıtı teşvik edebilir. Oyunun yapım aşaması ilk Mafya oyununun yayınlanmasından kısa bir süre sonra 2003 yılında başladı. Piyasaya sürüldüğünde Mafia II özellikle hikayeye yönelik övgülerle eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Empire Körfezi’ne döndükten hemen sonra, Vito, eskiden arkadaşı olan Joe’nun çetesi ile bağlantı kurarak sahte deşarj kağıtları tutmayı başarır. Ayrıca rahmetli babasının annesini ve kız kardeşini büyük bir borç altında bıraktığını öğrenir. Vito, para kazanmayı umarak, Joe’ya döner ve Joe, Vito’ya mafya bir adam olan Henry Tomasino’yu (Sonny Marinelli) tanıtır. Henry altında çalışan Vito, gerçek bir suç yaşamıyla tanıştı ve sonunda babasının borcunu ödedi. Bununla birlikte, Vito daha sonra yasadışı olarak rasyon pullarını dağıtdığı için tutuklandı ve başka bir çete patronu Frank Vinci’nin (Larry Kenney) konsinye sahibi olan Leo Galante’nin (Frank Ashmore) liderliğindeki kalabalığa düştüğü on yıl hapis cezasına çarptırıldı. Bu arada, Vito annesinin ölüm haberini kız kardeşinin bir ziyareti sırasında alır. Kız kardeşinin düğününde kardeşine vermek istediği kalan tüm paraları, annesinin cenazesi için kullanır. Vito, 1957 yılının Nisan ayında, hapis cezasının yaklaşık dört yılını almış, Galante’nin bağlantıları nezaketinde serbest bırakılmıştı. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Microsoft Windows XP (SP2 veya üstü) / Windows Vista / Windows 7
  İşlemci:Pentium D 3Ghz ya da AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdekli)
  Bellek:1.5 GB RAM
  Ekran Kartı:nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
  Sabit Disk:8GB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 22 Mart 2011
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 5.57 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir