Mafia 1 Torrent İndir

 

Mafia 1 Torrent İndir

Mafia 1, Illusion Softworks tarafından geliştirilen ve Gathering of Developers tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan  Aksiyon-Macera türünde bir video oyunudur. Oyun Ağustos 2002’de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü ve daha sonra Kuzey Amerika ve Avrupa’da 2004 yılında PlayStation 2 ve Xbox konsollarına taşındı. Oyun, 1930’larda kurgusal bir mafya olan Tommy Angelo’nun yükselişini ve düşüşünü oyunculara sunar. Keyifli oyunlar!

Oyunun PlayStation 2 ve Xbox sürümleri karışık eleştiriler alırken Mafia, Windows sürümü için olumlu eleştiriler aldı ve eleştirmenler oyunun gerçekçi yönünden dolayı övdüler. Daha sonra, 2K Czech tarafından Mafia 2, Ağustos 2010’da piyasaya sürüldü ve serinin üçüncü oyunu olan Mafia 3, Hangar 13 tarafından 13 Ekim 2016’da piyasaya sürüldü. Sitemizden bu oyunu ücretsiz bir şekilde, Torrent dosyası olarak indirip rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyun 2002 yılında çıktığı için şu anda oynayan oyunculara, grafik açısından çok demode gelecektir; fakat şahane hikayesi ile her zaman oynanmayı hak eden oyunlardan birisidir. Herkese keyifli oyunlar dileriz. Sitemizi takip etmeye devam edin…

Tavsiye Oyun: Half Life 2


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Bilgi yok
  İşlemci:PIII 500
  Bellek:96 MB
  Ekran Kartı:32 MB
  Sabit Disk:1800 MB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Ağustos 2002
 Tür: Macera
 Platform: PC
 Sürüm: FLT
 Boyut: 2.23 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir