"target="_blank"

Mark of the Ninja Torrent İndir

 


Mark of the Ninja, Klei Entertainment tarafından geliştirildi ve Microsoft Studios tarafından yayınlandı. Yana doğru ilerlediğiniz yani “side-scroller” oynanış tarzındadır. Aksiyon ve gizlilik oyunudur. 28 Şubat 2012 tarihinde duyuruldu ve daha sonra 7 Eylül 2012 tarihinde Xbox Live Arcade aracılığıyla Xbox 360 için Piyasaya Sürüldü. Microsoft Windows sürümü 16 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü, daha sonra 11 Eylül 2013’te Linux ve OS X için piyasaya sürüldü. Günümüzde yaşayan isimsiz bir ninjanın hikayesini anlatıyor ve antik ninja geleneği ve modern teknoloji arasındaki çatışmayı da konu alır. Oyunun “cutscene kesilmiş bölümleri” “Saturday-morning” karikatürü tarzında animasyona sahiptir. Tadını çıkartın!

Mark of the Ninja’nın 9 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülmüş olan yeniden yapım (remastered) oyununu sizlere sunuyoruz. Bu yeniden yapım, halihazırda oyuna sahip olan kişilere ücretsiz olarak verildi. Bu yeniden yapım, hikayeye herhangi bir değişiklik yapmaz. Oyunun grafiklerini daha iyi hale getirmiştir. Oyun eleştirmenlerden beğeni topladı. Metacritic’te aldığı incelemeler genel olarak %90’ın üzerindedir. Ayrıca sekiz farklı medya kuruluşundan çok iyi puanlar almıştır. Yorumcular, oyunun oyuncuyu çevrelemesi, sınırlı oynanış alanı, kontrol şeması ve zor bulmacalar nedeni ile eleştirdi. Aynı şekilde görsel ve duyusal olarak yansıttığı atmosfer, güçlü oynanış tarzı ve gizlilik türündeki oyunlara yeni bir soluk getirdiği için övgüler aldı. Ben bizzat site sahibi olarak bu oyunu oynadım, sizlere güzel bir gizlilik, platform deneyimi sunacağından emin olun. Kaliteli bir bağımsız yapımdır. Zaten geliştirici şirket, Don’t Starve ve Oxygen Not Included adlı popüler oyunların geliştiricisidir. Bilindik bir firma yani. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Tavsiye Oyun: Machinarium


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7
 İşlemciIntel Core 2 Duo 2.4GHz processor (E6600)
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNvidia GeForce GT720 or AMD Radeon R7770 (1 GB)
 Sabit Disk8 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 7 Eylül 2012
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 6.89 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“sizlere sunduğumuz sürüm, oyunun 2018 yılında çıkmış olan yeniden yapım (remastered) sürümüdür.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir