"target="_blank"

Max Payne 2 Torrent İndir

 

Max Payne 2 Torrent İndir

Max Payne 2: The Fall of Max Payne (Max Payne’nin düşüşü), Yayımcılığını Rockstar’ın üstlendiği son derece eski bir oyun olan Max Payne 2 Aksiyon ve macera türünde video oyundur. Max Payne 2 Şiddet dolu film gibi olan bir aşk hikayesidir. Karanlık trajik ve derin öyküsü ile Max Payne 2’nin size bir tavsiyesi var Aşk acıtır! Keyifli oyunlar!

Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera ve savaş türünde bir video oyunudur. Oyun Max Payne 1’in devamıdır. Oyuncu Max Payne, New York polis departmanı (NYPD) için bir dedektifi kontrol eder. Max Payne önceki oyunun olaylardan sonra yeniden Mona Sax ile birleşti ve ölümün, ihanetin komplosunu çözmek için yola çıktılar. Sitemizden memnun kaldıysanız tekrardan bekleriz!

Video oyun eleştirmenleri Max Payne 2 için son derece olumlu yorumlar da bulundular. Övgüler, aksiyon ve hikayesine odaklanırken, eleştiriler oyunun kısa oynanış süresine sahip olmasını hedef aldı. Olumlu bir kabul görmesine rağmen, oyun kötü sattı. Rockstar Games’in partner şirketi take-two Interactive, Max Payne 2’in satışlarını şirketin 2004’in “reforecast” finansmanının bir nedeni olarak gösterdi.

Max Payne 2, çeşitli ödüller aldı. 2004 Golden Satellite Awards ödüllerinde olağanüstü sanat ödülünü aldı. Editörlerin seçimi ödülünden GamePro, IGN, and GameSpy’in seçimi ile ödül aldı. Serinin sonraki oyunu olan Max Payne 3, 2012 yılında piyasaya sürüldü. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Tavsiye Oyun: Call of Cthulhu


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
İşletim SistemiMicrosoft® Windows® 2000/XP
  İşlemci:1Ghz PIII/Athlon or 1.2Ghz Celeron/Duron
  Bellek:256MB RAM
  Ekran Kartı:32MB  VRAM
  Sabit Disk:1.5 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 14 Ekim 2003
 Tür: Aksiyon
 Platform: PC
 Sürüm: Codex
 Boyut: 1.48 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir