"target="_blank"

Medal of Honor: Airborne Torrent İndir

 

Medal of Honor: Airborne Torrent İndir

Medal of Honor: Airborne, Electronic Arts tarafından geliştirilmiş, birinci şahıs gözünden oynanan, 2. Dünya savaşının hava birliklerini baz alan nostaljik, atmosferik aksiyon ve fps oyunudur. Oyun, Medal of Honor serisinin, bilgisayar’da oynanan 3. Oyunudur.

Oyun, EA Los Angeles tarafından geliştirilen ve dünya genelinde cep telefonlarında Ağustos 2007’de, Microsoft Windows ve Xbox 360’ta Eylül 2007’de ve PlayStation 3 için Kasım ayında piyasaya sunulan ikinci dünya savaşında geçen bir aksiyon, fps video oyunudur. Medal of Honor serisinin 11. oyunudur ve Unreal Engine 3’ün değiştirilmiş bir versiyonunu kullanır. Oyunun tek oyunculu modunda, oyuncular ABD’nin 82. Hava İndirme Biriminde yer alan Amerikan paraşütçü rolünü üstlenirler. Çevrimiçi çok oyunculu modundayken oyuncular paraşütle geçen Müttefik askerler olarak savaşmayı seçebilirler. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

Travers’in rolünü üstlenin, ABD’nin verdiği emirler doğrultusunda, 2. Dünya Savaşında, gerekli bölgelere, inip, misyonunuzu tamamlayın.”All-American” 82. Hava Savunma Birliğinin Birinci Sınıfı Özel Sınıfı Boyd Travers’in yerine geçin ve savaşın. Savaşta, bir devrim yapın! 

Her iki oyun modunda da oyuncular, oyun başlamadan önce ya da oyun esnasında tercih ettikleri üç ana silah ile oynayabiliyorlar, bundan şöyledir: – Ana Silahlar, Koruyucu silahlar, hafif makineli silahlar, av tüfeği ve anti tank silahları; Sonsuz cephanesi olan ve esas olarak ana silahlar için cephane bitmişken destek olarak kullanılan yan silahlar; ve el bombaları.

Çömelme ve bombaları “pişirme” gibi oyun için geleneksel oyun mekaniği, siperlerden düşmanlara karşı ateş edebilme ve gözetleyebilme mekaniği ile daha iyi bir hal alıyor. Medal of Honor serisindeki birçok oyunda olduğu gibi, oyuncuların hasar alırken tükenmeye başlayan dört birime ayrılmış bir sağlık barı vardır; Eğer oyuncu herhangi bir hasar almaktan kaçınırsa, tükenen mevcut sağlık birimi zamanla yenilenecektir, fakat kaybedilen birimler oyuncunun ilk yardım kitlerini bulmasını gerektirecektir. HUD, oyuncuya hangi silahı kullandıklarını, içerisindeki cephaneyi, kaç el bombası ve müttefiklerin ve düşmanların nerede olduğunu izleyen bir pusula izlemelerini sağlar. Bir oyuncunun hangi yönden ateş aldığını ve aktif bombaların nereye indiğini belirten işaretçilerle birlikte oyuncuya oyun ekranında gösterilmektedir. Keyifli oyunlar.


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi:Windows XP / Vista
  İşlemci:Intel 2.8 GHz
  Bellek:1 GB
  Ekran Kartı:128 MB VRAM
  Sabit Disk:9.0 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 4 Eylül 2007
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Hatred
 Boyut: 6.39 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir