"target="_blank"

Medal of Honor 2010 Torrent İndir

 

Medal of Honor 2010 Torrent İndir

Medal of Honor, Danger Close Games ve EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan; birinci şahıs gözünden oynanan aksiyon-macera ve savaş türünde bir video oyunudur. Medal of Honor serisinin on üçüncü oyundur ve serinin yeniden başlatılmasıdır. Oyun 12 Ekim 2010’da Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Serinin önceki oyunları II. Dünya Savaşı sırasında geçerken, bu oyun Afganistan’daki savaşı konu almaktadır. Oyun seyrek bir şekilde Anaconda Operasyonunun bölümlerine dayanıyor; özellikle, Roberts Ridge Savaşı’nı çevreleyen olaylar yer almaktadır.

Medal of Honor 2010’un tek oyunculu kampanyası değiştirilmiş bir Unreal Engine 3 motoru  kullanırken çok oyunculu mod Frostbite Engine motorunu kullanıyor. Keyifli oyunlar.

Oyun eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı ve geliştiriciler için ticari bir başarı oldu. Serinin bu oyundan sonraki çıkan devam oyunu olan “Medal of Honor: Warfighter” Danger Close Games tarafından geliştirildi ve 23 Ekim 2012’de Kuzey Amerika’da, 25 Ekim 2012’de Avustralya’da ve 26 Ekim 2012’de Avrupa’da piyasaya sürüldü.

Oyun, Afganistan’daki operasyonlara odaklanıyor. Tipik oyun içi hedefler arasında düşmanın gizli bölgelerine baskın yapılması, rehinelerin kurtarılması ve gizli operasyonlar bulunur. Unreal Engine 3.0 geliştiriciler tarafından değiştirildi ve bu sayede oyuncular siper almak ve türlü savaş hamleleri için yeni mekanikler kullanılmasına izin verildi . Oyuncular, tek kişilik bir kampanyada takım arkadaşlarından cephane isteyebilir, ancak bu sınırlıdır. Herkese iyi eğlenceler dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows XP, Vista, Windows 7
  İşlemci:Pentium D 3.0GHz / Core 2 Duo 2.0GHz / Athlon X2
  Bellek:2GB
  Ekran Kartı:GeForce 7800 GT / ATI X1900
  Sabit Disk:256MB
Fragman

 Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2010
 Tür: FPS
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 7.12 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir