Men of War 1 Torrent İndir

 

Men of War 1, 6 Mayıs 2009 tarihinde çıkış yapmış gerçek zamanlı strateji-taktik türünde bir video oyunudur. Soldiers: Heroes of World War II adlı oyunun devamıdır. Oyuncunun bu oyundaki görevi, askerleri belirli bölgelere yönlendirmektir. Hızlı bir şekilde kararlar verip, doğru birimler ile hücuma ya da savunmaya geçilmelidir. 2. Dünya savaşını tema olarak almıştır. Best Way tarafından geliştirilip, 1C Entertainment ve 1C-SoftClub tarafından yayınlanmıştır. Gerçek zamanlı strateji oyunları arasında bir başyapıttır. Metacritic web sitesinin verilerine göre bu oyun 100 puan üzerinden 80 puan almıştır. Oyuncular ise oyunu “çok olumlu” şekilde incelemişlerdir. Tadını çıkartın!

Men of War 1, On dokuz adet büyük ana kampanya boyunca, oyuncular, Avrupa ve Kuzey Afrika’da, Sovyetler, Müttefikler (allys) ve Alman kuvvetleri-devletleri ile oynayabilecekler. 2. Dünya savaşının yoğun muharebelerini sizlere gerçek zamanlı bir şekilde sunacak. Bu oyunla çok benzerlik gösteren bir başka oyun olan Company of Heroes 2 ve serisini sitemizde bulabilirsiniz. Men of War 1 tamamen askeri taktiklere ve özel operasyonlara odaklanır ve temel bina, araştırma veya kaynak toplama gibi özellikler yoktur. Sadece, direkt olarak savaşa yöneliktir. Oyunun geliştirme aşaması 2006 yılında başlamıştır. Geliştirici ekibin amacı, Faces of War’ın bir devam oyununu yapmaktı. Geliştirici ekip, oyunun geliştirme aşamasına Digitalmindsoft desteği ile başladı ve ardından Faces of War oyununun “modder”‘i olan Chris Kramer’i de ekibine kattı. Digitalmindsoft oyuna batı ruhunu yansıttı. Herkese iyi eğlenceler dileriz. Eğer bu tarzdaki oyunlardan hoşlanıyorsanız, biraz eski de olsa sizin hoşunuza gidecektir. 

Tavsiye Oyun: Rise of Nations


Görüntüler 
Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi: Microsoft® Windows XP SP3 / Windows Vista SP1
  İşlemci: Intel® Pentium 4 3.0 GHz / AMD™ Athlon™ 64 3000+
  Bellek: XP – 1 GB RAM / Vista – 2 GB RAM
  Ekran Kartı:ATI Radeon 9600 128 MB VRAM
  Sabit Disk: 6.5 GB boş alan
Fragman


 Çıkış Tarihi: 6 Mayıs 2009
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Multi9
 Boyut: 8.87 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir